Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők általában szeretik, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában szeretik, ha néha csak úgy gyorsan megdugják, használják Őket?

Figyelt kérdés

Ha normális, odafigyelős szex is van, gyakran, akkor emellett igénylik, hogy pl. reggel, zuhanyzás előtt/közben, akár a zuhany alatt legyen egy falhoz állítós aktus pl. ami max. 5 perc és semmi szemkontaktus, stb. nincs közben?

Jó így indítani a napot?


Mert nekem nincs igényem ilyesmire, sőt kifejezetten taszítanak az ilyen gyors, rutin szerű, ráadásul személytelen dolgok a szexualitásban.


Eddig viszont nagyon erősen az a tapasztalatom, hogy a nők igénylik ezt is...


2018. dec. 11. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Valamelyik igen, valamelyik nem.
2018. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Én igen
2018. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Boszorkány_ ***** válasza:
42%
Engem ez taszít. Főleg az, hogy rám se nézne közben. Használjon mást erre, ne engem.
2018. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Nézzen már rám basszus, vagy a szemembe...!

Nincs gond egy gyors aktussal, de legyen benne ilyen vagy olyan formában kontakt.

2018. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Valóban van amelyik igényli ezt is. De persze nem kell ennyire specifikusan fogalmazni, hogy zuhanyzás, meg véletlenül se néznek rá. De egy gyors és kicsit állatias aktus olykor sok nő sajátja. De csak olykor
2018. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

igen, néha, de csak akkor ahogy írtad is hogy gyakran van szeretgetős odafigyelős szex is!

26/N

2018. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Az összes nő ilyen...


F/42

2018. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Én élvezem az ilyesmit, sőt igényem is van rá, de csak ha van mellette amit írtál, odafigyelős bújós szeretkezés is :)


23/N

2018. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Így indítani a napot nekem nem tetszene. Mondjuk én meg a reggel nem vagyunk jóban.

Meg a szemkontaktus nélküli dolog sem. Az más tészta, hogy néha csak úgy hirtelen egymásnak esni, az oké. De nem ilyen formában.

2018. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt, hogy engem aztán nem használjon senki!
2018. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!