Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napokban volt egy kérdés itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napokban volt egy kérdés itt hogy a ferfiak közül ki szereti izgatni a saját hugycsövét Azt meg is hogy lehet? Láttam hogy van hugycső vibrator is férfiaknak Nem faj nekik amikor használják? Ezt a dolgot hogy képzeljem el? Hova dugják és hogy?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sokkolt hogy már ilyen dolgok is vannak

Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mégis hogyan csináljak


2018. júl. 6. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Fiu, vagy lany vagy?
2018. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Múltkor a pasimmal mi is láttunk ilyet a szexshopban. Megmondom őszintén majdnem rosszul lettem. Gusztustalan egy dolog pedig én aztán nem vagyok prűd.
2018. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

lehet meglepő de a húgycsővibrátort a húgycsőbe! :)


Gondolom mindenkinek kicsit más a adott terület érzékenysége. Húgycsővibrátor még nem próbáltam, e tényleg tud izgató és érdekes érzés és látvány lenni mikor valami behatol oda!


Te fiú vagy vagy lány, hogy ennyire bizonytalan vagy a "hova dugják" kérdéssel?

2018. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Kiváncsi lettem , mert meg soha nem hallottam ilyenről hogy létezik

Nem tudom elképzelni hogy az jól esik neki anélkül hogy ne fájna neki

2018. júl. 6. 23:03
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért nem értem mert a ferfiak hugycsove kicsi alig van ott valami lyuk

És hogy dugják be azt a vibratort oda? Ezt nem értem

2018. júl. 6. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

pedig ő lány, nyilván lehet hogy megjátssza hogy ennyire élvezi, de tuti hogy nincsenek nagy fájdalmai:


[link]

2018. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a dokik a katétert is bedugják.


a húgycső egy inkább hosszúkás nyílásnak tűnik, de ha a fitymafék és a makk túlsó fele felől kicsit összenyomod a makkot láthatod, hogy kinyílik, és beférnek oda dolgok

2018. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

azt elfelejtettem írni, hogy a kellemes érzéshez nagyon fontos a megfelelő síkosítás, és a sterilitás, mert a húgycsőbe könnyen bekerülhet fertőzés.

A nők ezt ismerik felfázásként, de a férfi húgycsőbe is bele lehet "tunkolni" bacikat

2018. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Halottam a dologról meg láttam is: hát annyira vékony az eszköz.
2018. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván akkor izgatják a húgycsövüket, amikor már áll nekik.

Tudod, nőknél viszont nem onnan jön a vizelet, ahová a farok megy, lehet ezért nem érted, hogy mi lehet benne izgató. Egy nőnek valószínűleg semmi.

2018. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!