Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiskori exem képeire élvezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskori exem képeire élvezek pedig van barátnőm. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
12 voltam mikor volt az első barátnőm. Nagyon szerettem és érdekes mod duci volt mégis nagyon vonzódtam hozzá. Nála indultak be a hormonjaim szerintem. Nos most már eltlt több mint 10 év és mostanában megint azon kapom magam h csak rá gondolok és igaz még mindig husis de nem bírom ki h ne nézzem pedig van barátnőm és úgy érzem mintha ezzel is megcsalnám.

2018. dec. 11. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem gejedsz rá egy jelenlegi 12 évesre, addig nincs gond...
2018. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Vele volt az első élményed, ez meghatározó volt számodra. Ja és sosem fogod elfelejteni.
2018. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!