Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tartott a leghoss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a leghosszabb izgatás, amit kaptál, vagy adtál és mekkora élvezés volt a végén?

Figyelt kérdés

Hogy törtémt a dolog? Mennyire tetszett az "áldoztnak"? Mi lett a folytatás?

Saját és partner kort és nemet is írj.


2018. dec. 11. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Egy egész estés volt a lány szűz volt így nem volt szex, tapasztalatlannak is érezte magát így petting se nagyon. Csak simogattuk egymást, néha megfogta, smároltunk, csuszkált rajtam bugyiban ami full átvolt már ázva... Aztán mikor már virradt megkérdezte, hogy megmutatom e neki, hogy kell kiverni.... Próbáltam sokáig bírni de értelemszerűen nem ment és akkorát élveztem, hogy a kezétől elkezdve a melléig, arcáig mindenhova jutott.

Én akkor lehettem 17 a lány meg 15-16 talán

2018. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én két órán át izgattam a barátomat.Nagyot spriccelt a végén.
2018. dec. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb kétés fél-háromórán keresztül csináltuk a végén már örűltem hogy kapok levegőt:) volt egy kis pihi és csak utánna ment el a srác így mindenhova kaptam rendesen.
2018. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 ora ugx jött a sperma mintja csapot nyitott volna barátnőm. Szakadt rólam a víz remegtem a farkam bedurranva már dugni akartam barátnőm kezét hgy csak had élvezzek el de elengedte. :D és igy tovább
2018. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baratomat hatrafektettem az agyon. Ramasztam, smaroltam vele, mozogtam rajta ugy ruhaban. Gyakorlatilag kinoztam :) szepen lassan levettem a ruhajat, majd a farkaig vagy 1 ora utan jutottam le. Mire lehuztam a boxert rola mar tiszta nedves ragados volt. Kb feloran at szoptam utan abbahagytam mikor ereeztem hogy elsullne. Raullrem bugyiban, mozogtam rajta majd mikor lattam hogy minden baja van ragyorsitottam es kivertem neki. Azota sem lattam annyit... mivel o fekudte hanyatt, is inkabb o lett ge@is. Hasa, mellkasa, nyaka meg az en kezem lett tiszta ge@i. Az a szeremcse hogy ketten volrunk otthon, mert akkorat nyogott mintha oltem volna :D
2018. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!