Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szexkapcsolatokról, és mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
19/L

2018. jún. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem minden lánynak való.


Kapcsolat- és társfüggő nőknek nem javaslom

2018. jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Ha betartasz némi alapszabályt, akkor nagyon kellemes pillanatok elé nézhetsz, de lehet beleszeretsz és ez sok álmatlan éjszakát fog okozni.

Meg ahogy előttem írják, ez nem való mindenkinek. Ha ezzel akkor megfogni a pasit, hogy csak szex és várod, hogy beléd szeressen, bele se kezd.

HA rohadtul nincs kedved/időd egy komoly kapcsolatot fenntartani és neked elég csak a szex, vágj bele. 28/f

2018. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát én jól meg szoktam kúrni ilyenkor a másikat. szébaszoom a ribiket
2018. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy nagyon észnél kell lenni ebben a helyzetben.1 ilyen kapcsolatom volt 20 év alatt, de nem volt egyszerű.3 évig tartott, nem bántam meg, de inkább egyedül leszek, mint újra belemenjek.Nem kevés önkontroll kellett hozzá, hogy érzelmeket ne keverjek bele semmiképpen sem.
2018. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A véleményeim száguldó hullámvasúton ülnek, a tapasztalataim kellemesek.

F.

2018. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!