Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan fiúktól/férfiaktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúktól/férfiaktól kérdezném, akik vették már el valaki szüzességét, milyen?

Figyelt kérdés
Azt érezni, ahogy átszakad a hártya? Vagy mit érezni? Csak annyit, hogy szoros? Mennyire szűk?

2018. dec. 12. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én még nem csinálta de kipróbálnám. több alkalomból összetett projectnek képzelem el. a vastagságom átlagon felüli.
2018. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Mintha egy jó forró pitét töcskölnél...
2018. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Milyen? Felelősségteljes! Egész életére emlékezni fog rád és nagyban befolyásolja a jövőbeni szexuális életét!
2018. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

2 es olyan jó forró gőzölgőre mi? :D


üdv, Stifler mamája

2018. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Önmagában semmi extra érzés. Sokkal jobb egy rutinos nő aki tudja mit csinál.

Amikor elvettem egy lány szüzességét akkor az szerelem volt, mind a két esetben. De emlékszem arra is, hogy nagyobb volt az eufória, hogy végre átesett rajta mint az élmény. Amikor egy rutinos nővel tudtam összejönni és is jobban éreztem magam, a nő is. Volt visszajelzés, reakció, orgazmusok (!!)

2018. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Akkora f***szság ez az érzem átszakadni stb dolgot. Szűkebb a puncija, nehezebben tudsz behatolni, esetleg elsőre nem is tudsz, kb. ezzel elmondunk mindent. Semmi extra. Érzésben sem másabb lol
2018. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tudat, hogy ez az első. Más különbség nem nagyon van. Óvatosnak kell lenni, bár sosem szabadna ajtóstól rontani a házba.
2018. dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Szűkebb, de semmi extra, sőt utána két évig együtt voltunk, nálam a szexben nincsenek tabuk, semmilyen téren, rendesen felizgattam, órás előjáték illetve orgazmus volt a behatolás előtt, így szinte nem is fájt neki. Viszont mire eljutottunk odáig, hogy úgy is tudjon szexelni velem ahogy én szeretem... szörnyű! Majd a végén más okok miatt szakítottunk, szexuálisan viszont így, hogy nem volt semmi erőltetve illetve sokáig gyengéd és megértő voltam/lassan haladtunk, egy év után már bármiben benne volt, nem úgy mint egy tapasztaltabb lány, szépen ki tudtam nevelni, a mostani barátja biztos örül neki, bár egy fél éve megkeresett, nekem nem kellett, pláne úgy nem, hogy velem csalja meg, lehet ő nem olyan mint én voltam! :D
2018. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!