Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki azért veszíti el tapasztaltabb fiúval a szüzességét, hogy később "jó legyen" azzal a fiúval, akit szeret?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én azért szexeltem vele mert őt szerettem.
2018. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, volt már szerencsém ilyen lányokhoz. :)
2018. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Második, irigyellek. Óriási nagy megtiszteltetés szerintem.

(Egy tapasztalt pasi)

2018. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért kérdezed, mert te is ilyen lány akarsz lenni, akkor ne csináld! Senki nem kezdte profin, és ha igazán szeret a barátod, akkor megérti majd, sőt örülni is fog, hogy ő lesz az első, akit ennyire közel engedsz magadhoz!

Máskülönben szerinted mit szólna, hogyha megtudná (ha te nemm is mondod el, akkor is kederülhet), hogy előtte azért feküdtél le valakivel, hogy ne bénázz majd vele? Hogy ennyire nem tiszteled magad (és őt), hogy ilyet csináltál?

Egyébként, ami az egyik férfinak jó, az a másiknak nem biztos. A nem szűz pároknak is össze kell szokni.

2018. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy ribi lehet az olyan, tudod kinek kéne ezek után..
2018. nov. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!