Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom a barátom a csúcsra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom a barátom a csúcsra juttatni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A párom és én 40 évesek vagyunk, mindketten tapasztaltak vagyunk szexuális téren, összecsiszolódtunk már az ágyban is. Ő minden téren kielégít, én viszont egyre rosszabbul érzem magam amiatt, hogy nem vagy csak nehezen tudom eljuttatni odáig, hogy elélvezzen. Így volt ez az elejétől kezdve, mondta, hogy ő nem korai magömléssel, hanem késeivel küzd. A legtöbb nőnél alig volt orgazmusa, volt egy 4 éves kapcsolata, ahol 1,5 év után sikerült majdnem minden alkalommal elélveznie.


Minden vágyáról tudok, őszintén tudunk beszélni egymással, előszeretettel alkalmazom is az ágyban azokat amik felizgatják, mégis csak minden 4-5. alkalommal van orgazmusa és akkor is jó alaposan megizzadva több órás küzdés által.


A kezdetekkor is tettem fel kérdést, mivel nekem ilyennel eddig nem volt dolgom, akkor mindenki azt mondta, hogy örüljek, hogy ilyen sokáig bírja a párom. Ennek nem lehet örülni emberek, higyjétek el. Semelyik félnek nem jó, hogy megfeszülve teszed a dolgod, hogy ne csak te élvezz el. Ráadásul egyre jobban zavar, hogy én többször is elélvezek ezidő alatt.


Szerinte nem vezethető vissza ez lelki okokra - szerintem igen. Ő elég sokáig (23 éves koráig) szűz volt, egy jóval idősebb nő vette el a szüzességét. Fitymaszűkülete volt előtte, a körülmetélés után feküdt le először. Nem tudom, ez férfiak számára tud-e gátlásokat okozni vagy sem? Ha igen, hogy oldjam fel benne?


Szerintem biztosan van gátlásosság benne, mert teljesen csendesen szeretkezik velem (én elég hangos vagyok, szeretem az élvezeteket, de ő sose csatlakozik még egy lihegéssel sem hozzám stb) és elélvezéskor is azt mondja, hogy bocsi.


Szeretném, hogy neki is éppolyan jó legyen velem, mint nekem vele. Valaki találkozott már ilyen problémával? Ha igen, sikerült megoldani, mi volt a megoldás?


Válaszaitokat köszönöm



2018. dec. 12. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

A túlzásba vitt maszturbáció okozhatja,hogy nem tud elélvezni,vagy nagyon nehezen.

Azért én erre rákérdeznék.

Ha viszont lelki dolog áll mögötte és nem akarja elmondani,akkor nem tehetsz sok mindent,sajnos.

2018. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amióta együtt vagyunk kétszer maszturbált csak. Ám, előtte évekig mondhatni a "kezével élt együtt" saját bevallása alapján. Ha ez a gond, mi a megoldás?


Én már mindenhez folyamodtam, hogy erősebb ingerek érjék, intimtornázok rendszeresen, az anális játékokban is benne vagyok (egy ideig ez mondhatni működőképesnek látszott, de már ez sem kapcsolja ki úgy az agyát, ettől sem élvez már el), névnapjára lehet kinevettek, de egy fleshlightot vettem neki, játszadoztunk is vele, de ez sem hozta a várt eredményt, ettől sem élvezett el. Minden játékunkat, mókázásunkat nagyon élvezi, ez látszik rajta, nincs nap, hogy ne akarna nekem rontani, de őszinte leszek, nekem ez az eredménytelenség nagyon rosszul esik, kissé magamra veszem pedig tudom nem kéne. De hiába próbálok meg mindent, tényleg mindent nem akar megoldódni a gondunk. Volt, hogy egy külföldi utazásom miatt két hétig nem találkoztunk, utána 4-5 szexig fél órán belül elélvezett. Ennek okán megpróbálkoztam azzal, hogy kicsit hanyagoljuk az együttléteket, de már nem hozta ezt az "eredményt".

2018. dec. 12. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne zavarjon ez téged. Fordítva egy férfit sem zavar egy kapcsolatban ha csak ő megy el és a nője /felesége soha vagy alig.


Vidd el a férjed urulogushoz, majd Szexuálpszichológushoz ő tud csak ebben segíteni

N

2018. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvezéskor a "bocsi" elég beszédes.... Pszichomókust neki! A legfelső polcon lesz a szennyes, ahová nem látni fel...
2018. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ereszd el ezt a kérdést

ha tudod h neki ez feléd egy megfelelés még nehezebb lesz a kivitelezése

csak élvezze azt és ugy ahogy akarja

te meg nem fusztráld h EL KELL ÉLVEZNIE mindeképpen mindig

ha amugy tetszik neki és a vágya is megvan akkor nem az orgazmus legyen már a központi téma

ezen fog elbukni a dolog

a szex kényszer és fusztrálo dolog lesz neki és neked is !

2018. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rockarc ***** válasza:

Szerintem is megtettel mar mindent, amit meg lehet. Innentol szakemberekre kene biznod. Problema akkor van, ha ezt a segitseget elutasitja, mert akkor kizart, hogy ennyi idosen o mar kijon ebbol a zsakutcabol. Azt azert nem art tudatositanod benne, hogyha a sexnek annyi, akkor abbol megcsalas es valas lesz az esetek tobbsegeben, szoval van akkora tetje a dolognak, hogy cselekednie kelljen.


42F

2018. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán önértékelési problémája miatt nem tud ellazulni. Amúgy tényleg ez a "bocsi " ez beszédes valóban.
2018. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom elengedni a kérdést ahogy javasoltátok, mert ő is vágyik arra, hogy elélvezzen. Nem szeretném, ha soha életében nem tudná magát úgy elengedni, hogy teljesen átadja magát az élvezetnek. Egyrészt nekem is jól esik ha azt látom, hogy a párom alig bír magával, másrészt szeretném, ha végre teljesen ki tudná kapcsolni a buksiját, hogy élvezhessen mindent ebből.

Köszönöm a válaszaitokat, felhozom neki este a témát, hogy lehet mégiscsak jó lenne -beszélgetnie erről valakivel.

Amúgy a bocsánatkérés minden alkalommal megvan, ha elélvez, nem is értettem először miért kért, de szerintem teljesen tudatalatti dolog ez.

2018. dec. 13. 07:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kis alkohol hatasa alatt is ilyen?
2018. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Williamspear ***** válasza:

Több problémával is szemben állsz!

Egyrészt akit körülmetélnek annak a makkja az idő haladtával egyre érzéketlenebb (oka egyszerű állandó ingerlést kap ami tompítja az érzékenységet)

Másrészt a frusztráltság ami a sikertelenségből adódik...

Harmadszor a motiválatlanság a saját örömének átélési hiánya miatt...

Sorolhatnám még a többi okot is...

Megoldás - Ha nem is tuti a recept - van egy-kettő...

Ha úgy gondolod hogy érdemes róla normálisan beszelgetni írj rám!

2018. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!