Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csináltatok már ilyet? Megkértetek valakit, hogy nyomuljon a párotokra, hogy lássátok hűséges-e?

Figyelt kérdés
Én ezen gondolkodom, hogy próbára teszem. Csinált már ilyet valaki? És ki volt a teszt nyomuló csaj? Mert hogy az ismerőseimet ismeri, így nem nagyon menne a dolog, valami idegen, ismeretlen csaj kellene. Szerintetek?
2018. dec. 13. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Te nem vagy normális.
2018. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
én youtube videóban láttam ilyeneket, szoktam is nézni a sok marha hogy elcsábul, legyen az nő vagy férfi
2018. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Ha kiderülne, hogy "megrendelésre" volt a dolog, kivágnálak, az tuti. Mással szórakozzál!
2018. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jaj te szegény, ha pedig kiderülne, hogy megcsalsz, akkor én vágnálak ki. Gondolom nem is állnád ki a próbát, azért vagy ilyen heves.
2018. dec. 13. 14:19
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Magányomozó irodáknál szokott ilyen lenni. Valami ultradögös csaj rányomul a férjre. A felesége labdába se rúg mellette. Hát, nem tisztességes...
2018. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem ultradögös csajra gondoltam, hanem átlagos kinézetűre.

Na mindegy, ha valaki próbálta már ezt, akkor várom a válaszát.

2018. dec. 13. 14:28
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

És ha elcsábítja a pasidat akkor mi lesz a jutalma?

Vagy mit csinál a pasival?

2018. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ezen még nem gondolkodtam el.

Ha sikerül elcsábítania, akkor azt csinál vele, amit akar.

Ha nem, akkor pedig nincs miről beszélni.

Hogy mi lesz a jutalma azt nem tudom. Megállapodunk valamiben.

2018. dec. 13. 14:37
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha elcsábította nyílván azt csinál vele amit akar, de mi van ha olyan módszerekkel csábítja el hogy nem a pasi hibája lesz, pl leitatja és rámászik?
2018. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ez gáz. Nem tennék ilyet, ha ennyire nem bíznék benne, akkor nem lenne értelme vele lenni.

Meg ez rohadt szánalmas húzás.

2018. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!