Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet tartós szexkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet tartós szexkapcsolatot kialakítani lányként?

Figyelt kérdés
Ismerem a sztereotípiát, miszerint egy nőnek ez pofon egyszerű a férfiak többsége szerint. Ezért nőket kérdezek, hogy Nektek hogy sikerült? Magától alakult ki? Sajnos az eddig tapasztalatok azt mutatják, hogyha direktbe próbálok keresni valaki magamnak, az kudarccal végződik ilyen-olyan okból kifolyólag.
2018. dec. 13. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Fiú vagyok, de van lány barátom aki nem titkoltan csinálta. Egyszerűen összebarátkozott velük, majd felhozta ezt a témát, és belementek, akkor szállt ki ha a fiú érezni kezdett valamit. Mostani kapcsolata meg pont szexkapcsolatból alakult ki.


Nekem is mozgatja a fantáziám ez, bizonyos dolgok miatt, de még nem jött össze :D


19/F

2018. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy lehet hogy rám írsz és megismersz!
2018. dec. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy ha megismerkedsz valakivel,aki szimpatikus,meg te is neki, és kialakul a dolog,sok beszélgetés után,ami nélkülözhetetlen az ismerkedéshez.

Lehet ismerkedés nélkül is,de az olyan is szerintem...

Akkor nemtudjátok meg mi a másik igénye,mire vágyik.


Így gondolom.

30/f

2018. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz elhinni hogy nem találsz partnert mivel ha regizel például egy olyan oldalon és kiírod hogy mit is szeretnél stb...akkor is bőven vállogathatsz !
2018. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár itt is lehet, ha ráírsz egy szimpatikus válaszolóra!
2018. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!