Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálnál ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a párotok ezt csinálná? Főképp lányok válaszát várom 24/L

Figyelt kérdés
Alszotok és hirtelen arra kelek hogy benyomja a himbilimbijét a puncimba, én erre akkorát bevertem szegénynek.. mi lett volna a helyes reakció?

2018. dec. 15. 23:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

én nem lány vagyok


engem a barátnőm fogdosni szokott álmomban és élvezné ha egyszer így kelteném (kb mindig nedves és szexre kész)


hát te nem az a fajta kategória vagy ahogy látom :)


legalább megtanulta a srác, hogy ez nem így megy, mi lett volna a helyes? hát ez is mondható helyes lépésnek, hisz kb az erőszak elleni önvédelem kategória

még akkor is ha a barátodról van szó

2018. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2018. dec. 16. 00:01
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy mennyire életszerű az, hogy egy lánynak csak úgy alvás közben benyomják a "himbilimbit" mivel nem hiszem, hogy minden előjáték/izgatás nélkül kellemes érzés és szerintem semennyire sem életszerű és elég nagy paraszt dolog, ha ténylegesen fájdalmat okozna ezzel.


Az más lenne, ha úgy keltene, hogy elkezdi a nyelvével kényeztettetni.


Nem tudom egyébként, mi lenne a helyes reakció.

2018. dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

én ilyet nem csinálnék barátnőmmel se. ha nem biztos hogy van kedve a dologhoz akkor előbb meghozom a kedvét. gondolom fájt amikor betolta. nagyot nem hibáztál. de lehet kicsit se :D

26f

2018. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
én is bevertem volna neki egyet :D de olyan már volt h arra keltem fel h puszilgat majd látta h felébredtem és elkezdett ujjazni majd egyszer csak visszaaludt :D amúgy mi álmunkban gyakran tapizzuk egymást
2018. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Rockarc ***** válasza:
86%

En is ferfi vagyok, de szerintem sem hibaztal, ez szimplan eroszak, a srac meg egy kreten. Alvas kozben ez egy nem is tudom micsoda. Reszegen meg siman megeroszakolna, mert nem tudsz ellenkezni?


Nem tudom milyen regi a kapcsolatotok, de nem artana megbeszelni, hogy hol vannak a hatarok. Minimum felebreszt, es csokokkal kezd es ugy halad tovabb. De en a helyedben komolyan elgondolkodnek az urgen. Mindenesetre tartozik egy bocsanatkeressel es egy magyarazattal, hogy megis WTF volt ez? Csak azert, hogy ertse a sulyat a dolognak, amit tett, ezert ha feljelented, abbol eljaras lesz, eleg egyertelmu kimenetellel.


Bar foleg noi valaszt vartal, ez ferfi szemmel is eleg egyertelmu szitu, a nok mondanak majd csunyabbakat is, jogosan.


42F

2018. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Tok jogosan tetted
2018. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt már hasonló csak nem rakta be, ugyanígy agresszíven reagáltam, lefogtam a két kezét, szét is mentünk a szex miatt.
2018. dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 StevenUp ***** válasza:
83%
Szerintem is jogos volt
2018. dec. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Én is kevertem le egy sallert ilyenért mert veszettűl fájt.

Plusz megalázó volt hogy csak használni akarta a testem mint egy gumi babát


24N

2018. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!