Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lassan mozgok a pasin, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lassan mozgok a pasin, az ugyanúgy élvezetes neki és ellehet attól is élvezni?

Figyelt kérdés

Nincs barátom,viszont szűz vagyok és elgondolkodtam,hogy az első pár alkalommal nyilván nagyon lassan fog bennem mozogni,amíg hozzászokok, stb.

De ettől ő ugyanúgy élvezni fogja?

Vagy lehet,hogy el se fog menni?



L.


2018. dec. 16. 19:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy el tud majd élvezni veled, ha izgató leszel a számára.

Emberfüggő is, nem tudni, hogy milyen férfival fog először összekerülni. Lehet, hogy az első percben már el fog élvezni veled, mert mondjuk tapasztalan(abb) még a szexben. Lehetséges, hogy több kell neki, de hidd el, hogy ha tetszeni fogsz neki, akkor élvezni fogja. Így, vagy úgy, el fog menni, ez biztos.

2018. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

köszi:)

hát én már 23 vagyok,úgyhogy nem hiszem,hogy tapasztalatlan pasival kerülnék össze.

2018. dec. 16. 20:06
 3/29 anonim ***** válasza:

Azért nem mondanám úgy, hogy "nyilván".

Ezek a dolgok akkor és ott fognak eldölni.

Elfog tudni menni!

Irod nem volt ilyenben részed. Nem tudhatod mit vált ki belőled, hogy reagálsz. Viszont merj kommunikálni majd, segits a fiúnak, hogy esik jól. Milyen intenzitás kellemes. Illetve ha te mozogsz magadnak tudod szabályozni.

2018. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Igen,ezeket tudom és nem is lesz velük gond.

Szimplán,mivel nő vagyok,nincs kukacom,ezért nem tudhatom,hogy náluk ez hogy működik.

2018. dec. 16. 20:10
 5/29 A kérdező kommentje:
A nagyon lassan meg azért "nyilván" számomra, mert redkívűl szűk vagyok,úgyhogy kizárt,hogy ne lassú tempóban csináljuk.
2018. dec. 16. 20:12
 6/29 A kérdező kommentje:
*rendkívül
2018. dec. 16. 20:12
 7/29 Rockarc ***** válasza:

Nem gond a sebesseg. Ha te vagy felul, akkor kvazi tied az iranyitas, ha erzed, hogy gyositana, akkor jelezd neki, hogy lassan akarod, nem lesz gond, legfeljebb tovabb birja, a latvany amugy is karpotolja. ;)


42F

2018. dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Remélhetőleg olyan pasival fog megtörténni, aki szeret és fontos vagy számára. Ő meg figyelni fog rád.


Mellesleg de, lehetséges.. bár mint az idősebb korosztályból, úgy a fiatalabból is lehet, hogy olyat fogsz ki aki tapasztalatlan.

2018. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Megismerhetnénk egymást! Én tapasztalt vagyok már és szeretek szűz lányokat beavatni tanítani.
2018. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Én lovaglóban vesztettem el a szűzességem, még 18 évesen... egyszerűbb volt így, mert én szabályozhattam, hogy mikor és mennyi legyen bennem. Az eleje lassú volt, de hamar megszokod ám a méretét és már te magad is gyorsítani fogsz kicsit. Nekem a barátom alulról is rásegített kicsit ráadásul. Aztán pózváltás volt.. néhány másodperc míg megszokod megint a méretet és utána már mehet rendes tempóban :) én is azt hittem hogy majd az első 4-5 alkalommal csak lassan fogjuk csinálni... de nem :) már kb a második alkalommal se voltam olyan szűk.... a harmadiknál pedig már elég gyorsan csinálta a párom és nem fájt :) szóval a sebességen nem kell annyira parázni, ezt úgyis ti fogjatok érezni hogy mikor hogy a jó :) sok sikert! :)
2018. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!