Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy szerezhetek a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetek a páromnak többszörös orgazmust?

Figyelt kérdés
A barátnőm aktus során elég hamar és nagyon intenzíven elélvez, de utána bármit és bármeddig csinálok(elég sokáig tudom visszatartani magam), nem lesz újra orgazmusa, bár jólesik neki amit csinálok. Beszéltünk róla, neki sosem volt kétszer vagy többször egymás után, de nem is tudja, hogyan lehetne, pedig sok mindennel próbálkoztunk már. Vamai tipp, esetleg?
2018. dec. 16. 21:03
 1/9 A kérdező kommentje:
utolsó mondat: Valami tipp esetleg?
2018. dec. 16. 21:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Neten áruljak asszem, de elég drága

Ocsón én is tudok szerezni

2018. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak egy volt mindig az aktus során, a páromnak kettő. Egy nyelvvel/ujjal, közben a "maradék" kezemmel izgattam a melleit, mikor elment, jöhetek "én". Farokkal (persze rá kellett segíteni csiklóra saját kézzel) kapta a másodikat, ami észrevételem szerint jobban kikészítette.


F

2018. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rockarc ***** válasza:

Amikor maganak csinalja, akkor van tobb orgazmusa? Ha igen a valasz, akkor ketten megoldjatok, ha nem, akkor proba szerencse alapon marad a kiserletezes.


42F

2018. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4: nem, akkor sincs.
2018. dec. 16. 22:51
 6/9 Rockarc ***** válasza:

Mondanam, hogy egy sexshopban az elado egybol fel tud sorolni neked egy halom ketyeret, ami "tuti" lehet. Szerintem ez a konnyebben jarhato ut, es ha sikerult a kepesseget megelni, akkor el lehet gondolkozni, hogy eszkoz nelkul mi lenne a megfelelo pozitura, intenzitas stb. De lehet az egesz nem er ennyit, ha a leanyzo ezt nem hianykent eli meg (egyebkent egy csomo no ilyen), akkor kar hajkuraszni az ideat, elvezzetek azt, ami van.


42F

2018. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rockarc: van otthon egy rakás kütyü használjuk is, de bármit csinálok jól esik neki de nem élvez el újra. Nem éli meg tragédiaként, csak én szeretnék minél nagyobb örömet okozni neki mert nagyon szeretem.
2018. dec. 17. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:

az én páromnak van több, de hasonló nálunk is a helyzet:

Évek kellettek, mire már természetes lett neki, hogy több van, most már sokkal könnyebb elérni nála, de meg kellett dolgoznom érte.


Ami nagyon bejött, most is, meg az elején is, hogy nem vetsz be mindent egyszerre. Habár mi játékokat is használunk (csikló vibrátor, hasonlók), de a lényeg a felépítés


Kezded szépen lassan, kevéssel. (úgy írom le, ahogy én szoktam, szóval a segédeszközökkel)

- 1. orgazmus és a felépítés (általában ez tart a leghosszabban és ezt lehet a legjobban elrontani, ez a legnehezebb): Pici előjátékok, simogatás, hasonló, előkerül a csiklóvibrátor, azzal játszadozás, felhúzás és ha ügyes vagy, akkor orgazmus! Ekkor én még semmi mást nem használok

- 2. orgazmus, ehhez kell kicsi szünet, itt nagyon oda kell figyelni. Ilyenkorra már lenyugszik a párom, itt dől el, hogy jöhet e igazán a folytatás vagy sem. Pár pillanat után lassan el kezdem használni a nyelvem. Óvatosan, mert nagyon érzékeny odalent és a nyelvem miatt nagyon meleg érzés, ami őt nagyon hamar közel hozza. Ettől a melegtől nála egész könnyen jön a második.

- 3-4-5-6. orgazmus. Ha második sikerül, onnantól általában nincs megállás, akkor már csak rajtad múlik milyen sorrendet akarsz. Amikor én el akarom húzni 6-ig (nagy ritkán), akkor jön más játék, jönnek kombinációk (ujj+nyelv vagy műfarok+vibrátor), szépen felépítve. Néha itt is kell pici pihenés, de most másodpercekről beszélek. Van hogy úgy megujjazom vagy műfarokkal úgy megdugom, hogy megállás nélkül remeg és még ő sem tudja megmondani hány orgazmusa volt


A legvégén pedig jön a szex. Gondolhatod, hogy nem romantikus alapokon. Ilyenkor kemény dugás. Ekkor már annyira benne van, hogy azt csinálhatsz vele amit akarsz, abban a pózban amiben akarod és ez egy nagyon jó lezárás.


Baromi nehéz ezt felépíteni, évek munkája, de a lényeg a fokozatosság. Ha már az elsőnél volt egy kemény szex, akkor utána már sok új ingert nem tudsz adni neki.

2018. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Partnerfüggő. Vannak olyan lányok akik nem képesek erre.

Én pl személy szerint rengetegszer el tudod élvezni.Köszönhetem a páromnak,azelőtt egyik pasimnál se volt ilyen,max egyszer elmentem azt ennyi. Többre nem voltak képesek

2018. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!