Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem izgató ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem izgató ha valaki hátulról a füledbe suttog?

Figyelt kérdés
Valahogy egy nagyon furcsa érzés kap el és úgy érzem magam mintha hipnotizálnának és nem tudok másra figyelni.

2018. dec. 16. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hmmm milyen romantikus is lehet ez egy börtön zuhanyzójában :D
2018. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem.

Teljesen bevadit.

2018. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy csak téged! Ez egy nagyon is mainstream izgalmi forrás.

Nem ismered Péterfy Bori dalát? "Hajolj bele a hajamba, és súgd a fülembe, hogy la bamba".

2018. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános dolog. Nekem eddig a lányok 80-90% a beindult már ettől is. Bár elég mély hangom van, azt hozzáteszem.
2018. dec. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki akkor az inkább ijesztő, de ha olyan akihez vonzódok és valami mocskosat is súg a fülebe az igen tényleg izgató.
2018. dec. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Hm.... Most képzeldsl, hogy a füledbe suttogom : "csülökpörkölt".
2018. dec. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Képzeld el*
2018. dec. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki.. Egyetemen volt egy csoporttársam, aki nagyon rámállt, de én nem akartam semmit tőle. Szegény úgy nézett ki, mintha egy 8 éves testére ráoperálták volna egy 50 éves fejét.. Erre egyik pénteken reggel, mikor fáradt testemet próbáltam felvonszolni a lépcsőn, nem is hallottam mikor, a semmiből mögötttem termett, és a fülembe súgta/búgta, hogy "szia xy (a keresztnevem)" , és nyögött egyet. Hát mit ne mondjak, nem ájultam el az izgalomtól, inkább falra másztam volna legszívesebben..
2019. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!