Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lánynak is rossz érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánynak is rossz érzés az anális szex? 18/L

Figyelt kérdés
Barátom meg van bolondulva a fenekemért ezért 2x kipróbáltunk. Használtunk síkosítót is de nagyon rossz, kellemetlen. Van olyan aki ezt szereti ? 😐
2018. dec. 11. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Az első pár alkalomnál nekem is kellemetlen volt, de aztán tágultam és azóta élvezem.
2018. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen
2018. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon élvezem, bár én először önmagamnak szereztem anális örömöket az ujjammal, vibrátorral vagy épp egy tapadókorongos dildóval. Előtte szigorúan beöntéssel, mert számomra az szükséges előtte.


Először is, a legfontosabb az lenne, hogy az anális szex gyönyörnek éld meg, egy élvezetes emléknek maradjon meg benned. Éppen ezért nagyon nem kellett volna rögtön a szerelmed farkával kezdeni. Első alkalommal a mutatóujja bőven elég lett volna. Kezdésnek csak csúsztassa be a fenekedbe, és te pedig próbálj meg hozzá ellazulni - próbálj meg nem rászorítani az ujjára. Ha ez megy, akkor kezdje el nyalni a puncid. Ha így is ellazult tudsz maradni, akkor kezdjen el a fenekedben lévő ujjával masszírozni belül, de még mindig ne húzogassa ki-be az ujját. Végül persze azt is lehet. Mindezt szigorúan csak egy ujjal.


Szoktál azon aggódni, hogy "vajon nem lesz piszkos az ujja?" Mert akkor érdemes elgondolkodni azon is, hogy beöntéssel megtisztítsd magad előtte. Az is sokat segít az ellazulásban.


25/N

2018. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
L. Tünde imádja... ;-)
2018. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Én utalom az anált , számomra gusztustalan és élvezhetlen

Volt párommal próbáltam ki de volt hozza egy feltételem csak úgy engedtem meg neki ha én is megtehetem vele ugyan ezt. Belement . Neki sem tetszett utána már nem is erőltette az anál dolgot többet

N24

2018. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
#5: Hát ez tipikus... Nem azért akartad vele is megtenni, mert vágytál rá; hanem azért, hogy visszavágj neki. Vagyis ő is érezze, hogy neked milyen baromi rossz. Te nyertél. Gratula! További szépeket mindkettőtöknek! :D
2018. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is megőrülök a csajom seggéért, de ettől még nem a seggét dugom meg ahol a sz-r távozik általában egy emberből.
2018. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

#6 igen pontosan azért csinaltam hogy tudja amit “követel” tolem milyen szar

Az egy dolog hogy neki és a farkának jó volt de nekem nem

Így legelabb megtapasztalta milyen szar érzés és nem kérte tolem. At érezte azt amit én is amikor rám erőltetette mert ő akarta csinálni mert milyen jó. Ja baromi jó neki.

2018. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem, de h

A nem megfelelő az előkészítés, vagy nemmegfelelően tágítanak, esetleg túl hirtelen, akkor tényleg rossz tud lenni.

2018. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Igen, szar érzés.

Tudod, nem kell Einsteinnek lenni hozzá, hogy belásd, hogy azt a lyukat nem arra találták ki.

Mégis miért kérdés még mindig, hogy egy nem nemi szerv, nemi szervként való használata élvezhetetlen?

2018. dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!