Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátomnak alig van spermája?

Figyelt kérdés
A mostani barátom előtt egy rövid kapcsolatom volt, és a volt barátom többször is rámélvezett (a g****eci a gyengém :D), a mostani barátomnak azonban olykor nem is látni a gumiban, hogy elélvezett. Pedig elmegy, mindig szól előre, hogy nem bírja tovább és el fog menni, és érzem is olyankor, hogy beleremeg. Olykor láthátó minimális mennyiség a gumiban. Próbálkoztunk többször az én kérésmre azzal, hogy rámverje, de sosem jön annyi, hogy látványos legyen.:( Nem éreztetném vele soha, de én annyira szeretném, hogy több legyen neki.:( Más tapasztalt már ilyet? 19/L

2018. dec. 17. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sok de attol meg hatalmasakat elezek egy jo oralis szextol. Oda tobbet es erosebben is spriccelek mintha csak siman kivernem...
2018. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ez igaz, amikor leszopom, akkor ő is beleélvez mindig a számba.:) Most nem azt mondom, hogy fuldoklom a sok g***ecitől, de azért mindig jön neki olyankor.:)
2018. dec. 18. 00:20
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Általában az a probléma, hogy az emberek nem isznak elég vizet. Mondom vizet. Nem kávét, nem cukros gyümölcslevet/üdítőt, stb, hanem vizet.


10 kilónként napi fél liter vizet kellene inni, tehát egy 80 kilós embernek pl 4 litert egy nap, ennek a többség a közelében sincs. Nem halnak meg kiszáradásban, de sok apró hátrányt szenved el a testük, többek közt pl a férfiak ezt is, ha nem isznak eleget. Majdnem biztos, hogy ez az oka nálatok is.

2018. dec. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális
2018. dec. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3 napig hanyagoljátok a dolgot és akkor a pasid tárja tele lesz. Hidd el nekem tapasztalatból mondom.

30/F

2018. dec. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma.Valakinek több valakinek kevesebb.
2018. dec. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit beteg vagy.
2018. dec. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem iszik elég folyadékot.
2018. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

Nem termel eleget. De ez azoknál szokott lenni akiknek már a testük is kezd elnőiesedni. Mellnagyobbodas , a farkuk is kisebb vagy épphogy átlagos.


L

2018. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon sok van. A lányok leszoktak fagyni nem mindenkinek tetszik de volt olyan csajom aki imádta a g***m na ő lefacsart rendesen azt imádtam. Szerintem ez a genetikával és életvitellel összeköthető nagyon aktív életet élek és férfias is vagyok szoval ugysem utolsó barátod. :)
2018. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!