Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van döglött halszagú...

Miért van döglött halszagú előváladéka, vagy talán spermája a barátomnak? Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet valami bakteriális fertőzése esetleg? Mert a leírtak alapján ez nem normális. Szerintem érdemes lenne egy urológust meglátogatnia.
2009. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is ilyen szaga volt, de nem érdekelt mert a későbbiekben nem fordult elő töbször.
2009. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
sztem az előváladéknak alapból van vmi szaga, csak hát neméppen döglött hal :D dehát ki hogy nevezi:D:D
2009. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Trichomonas-fertőzés, annak van ilyen szaga.
2009. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
most mért kellett lepontozni, az előváladéknak van szaga, az nem szagtalan. csak neméppen döglött hal szag. hanem pénisz szag
2009. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A döglött halszag kifejezetten a trichomonas-fertőzés tünete. Annyira, hogy az orvosnak elég megszagolnia, és máris diagnosztizálhat, egyéb vizsgálat nélkül. Egészséges pénisznek-spermának-hüvelynek-hüvelyváladéknak NINCS döglött halszaga. Pénisz-szaga, sperma-szaga van, ami a mi esetünkben kissé keresnyés.
2009. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fúha és ez nagyon komoly? De nem igazán merek szólni neki, meg nem is tudom hogyan hozhatnám fel, hogyan kezdjem?:S
2009. szept. 3. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nő vagyok és szerintem nem normális! Mondd meg neki, hogy menjen el azonnal megnézetni magát! Szerintem ne érintkezz vele gumi nélkül :S Ha van gusztusod egyáltalán döglött halszag mellett bármit is csinálni vele :S
2009. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak nem ÉRZIK?! Az előbbi hozzászólók is írták, hogy érezték... akár magukon is! Mondd meg neki, hogy mész nőgyógyászhoz, esetleg ő is megnézethetné magát. Hát nem tudom, neki kéne rájönnie, de nem fog.
2009. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem mersz neki szólni?? Neki van nemi betegsége, mástól szerezte, most jól rád ragasztja, és még te nem mersz neki szólni? Hát ennyire tartod te magadat?


Erre van a szád: kinyitod, és beszélsz vele. Megmondod neki, hogy büdös a spermája, ponto olyan szagú, amilyen az egyik nemi betegség tünete, és addig nem fekszel le vele se gumival se anélkül, míg ki nem kezelteti magát. Meg persze te is magadat, hiszen simán elkaphattad tőle. Remélem, becsülöd magadat annyira, hogy nem dugógép vagy, akibe beleélvez, hanem ember, akinek tisztelet és megbecsülés jár.

2009. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!