Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek. Kering egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Kedves hölgyek. Kering egy legenda, amit nem akarok elhinni. Mégpedig, hogy sok párkapcsolatban a férfi nem nagyon kezdeményezi a szexet. Sok esetben csak akkor van szex, ha a nő kezdeményez. Ez igaz?

Figyelt kérdés

#szex #ki kezdeményez
2018. dec. 18. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen igen
2018. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hmm az egyik kapcsolatomban igen ez volt a helyzet
2018. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Van egy ilyen mém, miszerint: "Minden pasi azt hiszi, hogy sok szexet akar, egészen addig, amíg nem találkozik egy lánnyal, aki sok szexet akar."
2018. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán vágom ezt. Én mindig sok szexet akartam és mindig sok szexet is kaptam. Bár tény, hogy volt olyan amikor esetenként nem lett volna hangulatom és úgy vettek rá, szóval ilyen határeset volt, hogy többet akart e a lány mint én. Mostanra kevesebb lett az igényem valamivel, de még így is talán egy picivel én akarok többet mint a mostani barátnőm. Bár vele is volt, hogy meglepődtem, hogy egy este 3x és aztán reggel megint és egy kicsit se vonakodott. Pedig ő azért visszafogottabb lány mint az eddigiek talán, meg érzékenyebb lelkű
2018. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt mar ilyen velem.
2018. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ez volt exemmel

Ha én nem kezdeményezek akkor se jutott volna eszébe szeretkezni,ha a fejem tetejére álltam volna

24N

2018. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatomban hasonló volt a helyzet, de inkább azért, mert elvárta a kezdeményezést - persze, ez csak akkor volt oké, ha neki nagy kedve volt hozzá, ha nem, akkor az nem számított... A jelenlegi barátomnál szerintem fele-fele arányban kezdeményezünk.
2018. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vagy olyan is van, hogy annyiszor utasitottak vissza hogy mar nincs kedve probalkozni. aztan varja hogy a no kezdemenyezzen...
2018. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Jelen. Az elso baratomnak eleg volt kethetente 1, a masodik nagy Don volt - az elso ket honapban. Utana mar ja kb konyorognom kellett a szexert, altalaban ugy kaptam meg ha leszoptam es beleultem a farkaba. Tudta, hogy (akkor meg) nem szerettem lovagolni (mellette nem is csoda), igy azt mondta, h csak akkor van szex, ha raulok. A mostani baratom a legjobb ilyen teren (lehet, hogy azert is mert en is sokkal jobb vagyok az agyban,mint az elso ket baratomnal), de neki is sok a napi egy szex. Ha ket nap egymas utan csinaljuk,akkpr tuti, hogy a harmadik napon nem lesz szex, de ma szerintem a negyediken sem.

Hat, ez van. Szivas.

21/L

2018. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!