Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, ha a pénisz nem teljesen egyenes? Az enyém balra görbül. Ez probléma? 21F

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 00:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2018. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az egyenes nekem is jobban tetszik, de csak minden 3. pasié olyan, és ha tényleg akarok valakitől valamit, főleg ha komoly dolgot, akkor nem ez számít.


L

2018. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szép pénisz, amelyik ápolt.


Ha felfelé görbül, nagyon élvezetes tud lenni, mert a legjobb pontot éri el, amit az egyenes pénisz csak bizonyos helyzetekben tud elérni.

2018. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer lefeküdtem egy sráccal, akinek hát...valószínűleg nem picit volt ferde, és a fájdalom lesugárzott a lábamba is. Nagyon kellemetlen szitu volt. Nem láttam sötétben mennyire volt görbe, de ha a tiéd csak picit, akkor tényleg ne rágòdj ilyeneken. Ha a picinél kicsit jobban, akkor óvatos legyél a lánnyal, nem tudhatod milyen ideget nyomhat esetleg, mint az én esetemben.
2018. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!