Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnák úgy aludni,...

Hogyan tudnák úgy aludni, hogy ne menjen tönkre a hajam?

Figyelt kérdés

Általában mindig úgy szárítom meg a hajamat mosás után hogy az jól nézzen ki,de reggelre már tönkre megy és egy csomó idő még újra beállítom (göndör hajam van,ezért ez nagyon nehéz. Általában kivasalnom,összefogom gumival ha nincs rá elég időm, vagy újra bevizezem és megszáritom majd ujra beállitom jóra.

Hogy tudnák úgy aludni hogy ne kelljen sok időt pazarolnom a reggelemből,és ne késsek el a suliból? 14/L



2017. ápr. 21. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1,Fogadd el,hogy göndör hajad van,más ölne érte.

2,Használj göndör hajra való balzsamot.

3,fond/csavard be,és akkor reggelre szép csavarok lesznek benne.

2017. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Selyempárna (vagy hasonló anyag). Reggel kelj fel előbb és akkor moss hajat. Azon meg ne csodálkozz, hogy este kivasalod és reggelre visszajönnek a hullámok. Egy hajat tudni kell (el)viselni.


Off: Tudnék, tudnék, TUDNÉK!*

2017. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor *TUDNÉK. bocsi hogy elírtam csak már késő este volt és épp elalvás elött írtam ki a kérdést :D

köszi a válaszokat!

2017. ápr. 24. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom nézegeted-e még a kérdésed, de unokatesóm például elment "Végleges hajegyenesítést" csinálni. Néhány fodrász vállalja, elméletileg 3 hónapig egyenes marad és nem tette tönkre a haját.
2017. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!