Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek fétise van, az ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek fétise van, az ismerkedik normál módon vagy kizárólag ilyen irányú helyen vagy neten, csak ilyen embereket keres?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a latex rajongókra, s-m kedvelőkre, csoportos szex függőkre, stb.

Hagyományos módon ismerkednek egyáltalán, ha igen, nem hiányzik számukra a kapcsolatból a fétisük? Elmondják egyáltalán a másiknak, próbálják rávezetni a partnerüket az extra vágyaikra?



2018. dec. 21. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem nem fétis, de BDSM társkeresőn ismerkedtem, viszont fogtam ki partnert komolyra is akinek voltak elég perverz vágyai és belement az én vágyaim kiélésébe is (nem BDSM vágy)


F

2018. dec. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem van fétisem és hagyományos módon ismertem meg a párom.

Minden kis hülyeségemre vevő, hála istennek. :)

2018. dec. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először beszélgetni szoktam bármiről is az adott illetővel, ami sosem szokott tudni elmenni ismerkedésig. Lábfétises vagyok, így tavasztól őszig (aki figyel engem), az észrevehet jeleket, hogy nekem ez a témám.

Lényegében hagyományosan ismerkedek, nem kezdem egybő, hogy "ez van".

2018. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
Csak simán bárhol ismerkedek és ha szex a téma akkor mondom mik az én vágyaim ahogy persze érdekel a kiszemelt vágya is . 39f
2018. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem speciális fétisem van, talán fontosabb számomra mint a szex. De ettől függetlenül normál módon ismerkedem, ha úgy alakul, aztán a másik fél vagy vevő a dologra, vagy nem.

F

2018. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van fétisem és extra vágyaim is akadnak. Hagyományos és célirányú ismerkedésben is vannak tapasztalataim. Ha kapcsolatra vágyom, akkor egyértelműen a normál, átlagos ismerkedés marad. Evvel az a rizikó, hogy a másik fél nem biztos, hogy evő az én intim passzióimra. Ha pedig interneten, netán swinger klubban keresek szexpartnert, akkor odaveszhet az intimitás, a romantika, a valós emberi kapcsolat.

Mindig nagy kérdés, a vágyaimat vagy a kapcsolati igényeimet toljam a háttérbe és helyezzem elé a másikat! Lényegében egyik sem jó és egészséges megoldás.

Voltak normál módon összejött kapcsolataim, melyeknél még a fétis és extrák ötletét sem tudtam felvetni. Hihetetlenül sok ember nagyon béna vagy épp túl egyszerű a szexhez. Mondom ezt saját és másokoktól halott tapasztalatból. Nem könnyű olyan partnert találni, aki nyitott és fantáziával is rendelkezik az intimitás területén. :-(

Az átlagos, mondhatni normál szex hamar kiégeti a párkapcsolat lényegét. Unalmassá, sablonossá válik a viszony. Végeredményképp kapunk két megfásult embert, akik csak azért vannak egymással, hogy ne legyenek egyedül. Mert így szokás, mert ezt tanították nekik.

(Hozzátenném, vannak még a megszokásaik rabjai típusú emberek is, akik minden nap, mindent ugyanúgy, ugyanakkor csinálnak. Azonos időben felkelnek, étkeznek, dolgozni mennek, majd haza érkeznek, mindig ugyanazon a napon szexelnek, még az is lehet, hogy ugyanabban az időben, ugyanúgy, sőt ugyanannyi ideig. Ezektől én sikítófrászt kapok!)

A passzív partnerek szintén nem az én világom. A nő, aki hagyja magát és szinte csak a végét várja az nem csupán szánalmas, de rettentően kiábrándító is. Persze szomorú is, hiszen ennek a jelenségnek a hátterében valami komoly ok állhat. Lehetek én bármilyen jó szerető, mégsem tudok csodát tenni az ilyen nőkkel, hiszen mind a jó kapcsolathoz, mind jó szexhez két emberre van szükség (vagy akár többre).


Normál ismerkedéssel volt párom, akivel nagyon jó volt a szex, volt, akivel nagyon jó volt a kapcsolat, akadt olyan, akivel komoly baráti viszony alakut ki szexszel fűszerezve, de valami mégis hiányzott. Megéltem rossz szexet, unalmas csajjal, pocsék szexet, aranyos nővel. Olyan is akadt, akivel szuper volt a viszony minden szempontból, ám a körülmények nem voltak megfelelőek.

Eddig két olyan nővel találkoztam, akikkel teljesen összepasszoltak vágyaink. Mindkettőt feleségül vettem. Persze, nem egyidőben. :-) Az elsővel idővel eltávolodtak elképzeléseink, így elváltunk. Második nejemmel 15 éve vagyunk együtt, de még mindig passzolnak a dolgok. :-D

Ezek mellett néhányszor internetes ismerkedés is volt, kizárólag szex alapon. Érdekes, attól, hogy megbeszéli az ember a másikkal, hogy ki, mit szeret, még nem tuti, hogy jó is lesz együtt. Itt meg van az a rizikó, hogy nincs meg a kellő összehangoltság. Nem mondom, volt olyan szexpartner, akivel szuper volt az együttlét, hiszen a kölcsönös szimpátia is megvolt. Némelyikkel sajnáltam, hogy nem lett komolyabb a viszony.


Nejemmel úgy szoktunk fogalmazni, a kapcsolat és a szex is olyan akár egy piramis. Tégláról, téglára fel kell építeni és ha nincs meg a megfelelő alap, akkor nem működik a dolog. Vagy akár a jenga játék, ha kiveszünk egyes elemeket, attól még áll, de ha sokat, akkor egyre jobban imbolyogni kezd, majd összedől.

Tizenöt év alatt nálunk is vannak megszokások, ami állandóságot nyújtanak, ezért fontosak is ezek a dolgok, de mai napig megtudjuk egymást lepni új ötletekkel is. Persze már nem olyan könnyen, nem túl gyakran. Ellenben sok visszatérő ötletünk akad, melyeket újra és újra élvezünk.


48 F

2018. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy szerencse kell ehhez,nekem nem sikerült.Belementem egy házasságba és nagyon hiányzik.Én harisnyafétises vagyok,a párom hallani sem akar róla.
2018. dec. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!