Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyelled a kis farkadat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelled a kis farkadat nyílvanos helyeken?

Figyelt kérdés

Közös zuhany , orvos , WC stb ?


Nekem van egy ilyen gondom ! 22 éves vagyok és meg senki nem látta a farkam. Ami elnyedt állapotban 5 , erektaltan 13 cm hosszú.


2018. dec. 22. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az enyém ernyedten 10 cm, és vékonyka. A 192 centimhez képest nagyon kicsinek tűnik. Ezért nem szívesen mutogatom, ha nem muszáj. Állva már 16 cm, az viszonylag okés, bár még így is kicsinek tűnik. Szexnél is elég kellemetlen, mikor még nem áll, és a lány úgy látja.
2018. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Atesz0424 ***** válasza:
Amúgy én is szégyellem de nem azért mert kicsi hanem mert otthon nem így neveltek !!!!
2020. júl. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!