Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utasítják el az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítják el az olyan lányok a szexkapcsolatot akik csúnyák és túlsúlyosak is?

Figyelt kérdés
Ők maguk mondják, hogy nem kellenek senkinek,nincs szükségletük vagy mi? Nem értem!
2018. dec. 22. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarják h a pasik csak kihasználják őket, és tárgyként kezeljék.
2018. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? A nők párkapcsolatban szeretnek szexelni. Elenyésző százalékukat izgatja, hogy megdugja őket egy random valaki.
2018. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vágyaik persze mint mindenkinek de nem mindenki gondolkodik állatként
2018. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

attól még nem biztos, hogy dugnának veled, vagy random bárkivel, mert csúnyák és/vagy túlsúlyosak


nekem volt több túlsúlyos partnerem, volt akivel csak szex (vagy ahhoz hasonló), volt akivel meg komoly volt


rájuk is van kereslet ahogy hallottam, nem muszáj nekik sem az első szembejövő alamuszi alakkal elmenni


F

2018. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A csúnya, mint olyan ember függő, de az embertől is függ!

E+ngem ezek is érdekelnének!

2018. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A túlsúly és a csúnyaság már rögtön azt jelenti, hogy az első szembejövővel szobára kell menni, vagy ezen mit nem értesz? Emberekből vannak, mint a melegek és a leszbikusok, nem külön faj. Ahogy írták, kinek mi. Valaki lefekszik érzelmek nélkül vágykielégítés céljából, valaki nem. Egyébként aki túlsúlyos és még bónuszban nem szépségdíjas, biztos sokat szekálták, gondja van az önbizalmával, legalábbis sok helyen ezt láttam/látom, ez pedig hozza magával azt, hogy nem akar olyan előtt levetkőzni akiben nem bízik, egyáltalán elhinni, hogy kellhet valakinek. Sok minden lehet a háttérben.


L

2018. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az adott lány ő maga mondta, hogy csúnya és sokszor kapott negatív jelzőt a külsejére tehát ez nem az én véleményem! Szerintem egy szexkapcsolat nem lenne kihasználás mind két félnek jó!
2018. dec. 22. 20:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind ilyen. Egy haveromnak túlsúlyos a barátnője (nem tudom hogy jöttek össze), aztán olyanokat dugnak a történetek szerint, hogy szinte irigylem őket, pedig voltak csillagos 10-es barátnőim is.
2018. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én például szép vagyok csak túlsúlyos lettem. És azért utasitom el a szexkapcsolatot, mert nekem a vékony pasik tetszenek és igy kellemetlenül érezném magam.
2018. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Én csúnya és túlsúlyos vagyok,de nem utasítom el a szexkapcsolatot.Örülök ha valaki megdug.
2018. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!