Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy ferfi vesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ferfi vesz egy nonek draga szulinapi ajandekot, habar tudja hogy ferjnel van? 30N.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ferjnel vagyok,de borzasztoan vonzodom egy ferfihoz,kerek mindenkit hogy ne iteljetek el igy ismeretlenul. Tobb mint 10 eve vagyok egyutt a ferjemel es szeretem,De megismerkedtem ezzel a ferfival habar semmi nem tortent koztunk szimplan csal kollegak vagyunk. Van egy kulonos vibralas koztunk es persze a szemezgetes de ennel tobb nem tortent. Fantazialok a gondolattal hogy mi volna ha....DE ott a lelki ismeretem es a teny is hogy szeretem a ferjemet de ez a vonzalom egyszeruen felemeszt. Nem vagyok benne 100% hogy o is kivan engem mert konkret jelet nem adott ra,De kerdem en ha nem tetszenek neki biztosan nem vett volna nekem draga ajandekot a szulinapomon. Amikor megpuszilt es at adta az ajandekot en megpusziltam az arcat es azt hittem ott helyben elolvadok amikor ereztem a boret es a parfumjet. Szerintetek??
2018. dec. 22. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgyis megkap, aztán majd lelép és mással csinálja ugyanezt
2018. dec. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat úgy nez ki meg fogod csalni a férjed
2018. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rockarc ***** válasza:
79%

Szerintem ne varj tovabb, mar most tervezd meg, hogyan lepsz a kapcsolatodbol, ha nem akarod a foldbe gyalulni a ferjed. Remelem gyerek nincs a kepben, mert igy leirva is atjott, hogy ez egy puskaporos hordo, es te mar tuzben egsz.


42F

2018. dec. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebből bizony szex lesz. De nem a férjeddel... :-D
2018. dec. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gondold át mihamarabb alaposan a házasságodat és hogy mit akarsz a kollégától. Nekem is úgy tűnik abból amit leírták, hogy komoly esély van rá, hogy több lesz a kollégával.

És igen, én is adtam már kolléganőnek szülinapi ajándékot, de nem lett belőle semmi.

2018. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kaland vs. család??!!! Gondoljuk csak végig....
2018. dec. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kalandért aztán igazán érdemes elvállni és feladni mindent... marha okos tanácsokat adtok..... Ja, elfelejtettem, hogy itt csak tökéletes emberek vannak.
2018. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy idő után minden kapcsolatból elvész a változatosság, úgyhogy természetes, hogy csábít a gondolata, hogy valaki mást is kipróbálj, azonban ez tőled függ, hogy számodra a stabilitás vagy az izgalom a fontos, és hogy képes lennél-e ezért eldobni azt, amit felépítettél a férjeddel.
2018. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mikeXxX ***** válasza:

"Sziasztok. Ferjnel vagyok,de borzasztoan vonzodom egy ferfihoz,kerek mindenkit hogy ne iteljetek el igy ismeretlenul. "


Miért mit kéne felnézni rád ?

Dehogy szereted te fogalmad sincs mi az igazi szerelem .

39f

2018. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dicsértessék Szentatyáim!
2018. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!