Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen szulinapi ajandekot...

Milyen szulinapi ajandekot vehetnek a fonokomnek?

Figyelt kérdés

A fonokom no, korban az anyam lehetne.Latszolag mindene megvan,ha valamit kap ajandekba azt mindig lepasszolja nekem(tehat parfum,kozmetikai termekek kilove,mert azt ki sem nyitja, csak megnezi,es adja tovabb nekem)O viszont mindig hoz nekem valamit pl ha kulfoldon volt,vagy csak egyszeruen vmi edesseget ha epp vasarol.Felreertes ne essek,en is no vagyok, csak szinte a lanyakent tekint ram.Legutobb azt mondta,hogy a fiamnak laptopot vesz ajandekba a nevnapjara.Az autojat is kolcsonadta,amikor az enyemmel gond volt.

A bajom csak az, hogy nem tudom mit adhatnek egy olyan szemelynek ajandekba,aki mindenbol csak a legmarkasabbat valasztja,es eleve mindene megvan.

Azt nem mondhatom,hogy nem tudtam,hogy szulinapja van,mert hozott be tortat,es illene valamit adni neki.



2013. okt. 21. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Adj neki egy oklevelet. Szépen ízlésesen szerkeszd meg, írd rá, hogy első helyezett a legjobb főnök kategóriában.

Az egészet nem írom le, légy kreatív.

Ha tényleg szereted, tényleg jó embernek tartod, akkor az érdemeit ismerd el. Ne félj, ennek örülni fog. Keretezve add oda neki, biztos lesz helye a falon.

2013. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez valoban jo otlet,szerintem is orulne neki,csak attol felek,hogy nehany munkatarsambol ellenszenvet valtana ki.Sajnos minden munkahelyen van egy "Utaljuk a fonokot brigad",akiknek szemet szur az ilyesmi.
2013. okt. 21. 09:51
 3/8 anonim válasza:
73%
Te valami nagyon nyálgép lehetsz.....
2013. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én könyvet adnék neki. Lehet, hogy nincs ideje olvasni, de csak van olyan téma, ami érdekli, valamilyen képes album. Legfeljebb csak mutat a szobájában:)
2013. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Színházjegyet,ha szereti,vagy masszázsutalványt.
2013. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idősebb is, nő is, főnök is, teljesen felesleges a születésnapjára ajándékot vinni! Vegyél majd ajándékot a gyerekének! Ha valami akarsz akkor max. virágcsokor.
2013. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket,a gyerekei korombeliek egyebkent.Masreszt kedves harmas nem vagyok nyalgep,de ha valaki megajandekoz,felkoszont,sot meg a gyerekednek is vesz ajandekot azt illik legalabb szimbolikusan viszonozni.
2013. okt. 21. 15:55
 8/8 anonim válasza:
Vegyél neki egy legjobb főnökasszony feliratú kávésbögrét,mert kávét inni biztos ráér és így mindennap láthatja az ajándékod.
2013. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!