Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom ha a barátnőm már nem szűz?

Figyelt kérdés

Ő aztmondja szüz, és az exe nem vette el neki, de közben két ujját is fel tudja tenni magának és aztmondja hogy átfér a szűzhártyáján az ujja...

Szerintetek?



2018. dec. 24. 02:39
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
90%

Irod, nem tudsz biztosra valamit.

És, hogy "illik megéreznie".

Akkor tudjad.

Nem úgy van, hogy ha visit a fajdalomtól akkor szűz, ha nem visit nem szűz. Nem érezte meg a "nagy" farkadat? Ez a baj?

Egod nem kapott visszaigazolást? Ha kellemes és jó volt neki annak örülj!

A saját érdekedben! ☝️ Ne csesztesd ezz a szűz vot e, vagy nem dologgal. Lépj túl rajta. Mert talál egy 16 centiset akinek ő lesz a fontos nem a múltja.

2019. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget 😃
2019. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Mi lett ezzel az oldallal? Nem látszanak a kommentek
2019. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Ó hidd el, igenis megérzi

Sőt, tart is ettől a mérettől

Amúgymeg nem fog elhagyni emiatt :D

2019. jan. 3. 01:16
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt fog elhagyni, hanem mert rájön, hogy egy planktonba is több ész szorult, mint beléd
2019. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:


Ó hidd el, igenis megérzi


Sőt, tart is ettől a mérettől


Amúgymeg nem fog elhagyni emiatt :D


Na megint egy ráérős öntömjénező puhapõcs. Akkor csak ezért raktad fel a kérdést?

Ha megharagszol ha nem, a kérdéseddel meg válaszaiddal igen szánalmas kisfiú vagy!

Szegénykém. Első csajod biztos. :(

2019. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Nektek mindenképpen belém kell rugni valahogy? :D

Igen, nekem számít hogy szűz-e

És kár hogy mondtam bármi féle mértetet, mert azóta csak az megy hogy mekkora öntelt gyökér vagyok :DD


Szánalmas vagyok mert miért is?

Talán nincs értéke annak ha szűz? (Nem jelenti azt hogy nem kellene a csaj ha nem az lenne)

Talán nem érez meg jobban ha nagyobb vagyok lent?

Vagy hol hazudtam cuncimókus

2019. jan. 7. 05:30
 28/37 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert "szűz" nem jelenti, hogy nem tudsz harangozni benne... Amúgy meg hol kötelező egy csajnak éreznie? Sehol.

"Mikor 20 perce du*od az asszonyt és rádszól, hogy hagyd abba az ujjazást." na te is ilyen vagy.

2019. jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

A kerületét mérd le, az az ami nagyon számít.

Tegyél köré cérnát és mérd le vonalzóval.

Mennyi?

2019. jan. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen rossz helyen, és időben kérdezted. Az itteni nők jelentős része utálja a férfiakat, és szerintük a szüzesség nem érték. Ma már a ribizli a divat, az "egyenlőség" jegyében. Szóval itt jóra ne számíts.
2019. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!