Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok a nő hányszor élvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok a nő hányszor élvez el egy aktus során? Milyen gyakran szexeltek és mióta vagytok együtt (ha együtt vagytok. )?

Figyelt kérdés
Nálunk változó.. van, hogy számolni se tudom, van hogy egyszer sem... 2 éve ismerkedtünk meg, 1 éve lassan, hogy együtt élünk.
2018. dec. 26. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16x
2018. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és dettó, mint nálatok, bár partnerfüggő. Kapcsolatom nincs, csak pár pasi akikkel összejárok.
2018. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem egyre jobban zavar, ha nem azt kapom, amit szeretnék. Téged nem zavar?

Pl. Nincs napokig szex, aztán elérem,, hogy akarja, de nem tart tovább öt percnél...én meg ott maradok magamnak frusztráltan.

2018. dec. 26. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk amíg egy este és másnap délelőtt én összesen 4-5-ször, addig ő 2-3-szor. Dugás közben ő nem tud elmenni (vagy én nem vagyok hozzá elég jó), de szerencsére szeretek nyalni nagyon.


25/F, 20/L, másfél éve együtt, hétköznap egyszer-kétszer tudunk együtt aludni, olyankor van este egy-két menet és hétvégén egyszer alszunk együtt, olyankor van ez a folyamatos esti+másnap délelőtti maraton.

2018. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Változó. Van amikor 1-szer megy el egy menet alatt, van amikor már annyiszor, hogy már túl érzékeny lesz neki, aztán inkább szopással fejezi be, mert a puncija már nem bírja.

Sokáig bírom, így van ideje jó sokszor elmenni.

Na persze van olyan is, hogy fáradtak vagyunk és nincs orgazmus. Bár ez szerencsére ritka.

2018. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. 4 éve ismerjük egymást, lassan 3 éve járunk és kb 3 éve van szexuális életünk egymással.
2018. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi nagyon regota ismerjük egymást. Pontosan nem tudom mióta vagyunk barátok. Több mint egy éve vagyunk el. Én egyszer szoktam elmenni egy nap. Többet egyszerűen nem tudok :D max kettő ha reggel és este van. De egyszer mindig elmegyek. 18L
2018. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt, tegnap 3-szor ment el a feleségem, ez kb az átlag
2018. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2 eve vagyunk egyutt, egyszer se mentem el..
2018. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem szexeltek vagy nincs orgazmusod?
2018. dec. 26. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!