Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki rendkívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki rendkívül gátlásos a mérete miatt, esetleg emiatt még sose volt szexkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nekem 15/3,5 és soha nem mertem lányokkal ismerkedni, pedig lassan már 30 leszek. Az a tudat, hogy a pasik kb. min. 60%-nak hosszra, min. 90%-nak pedig vastagságra nagyobb, olyan lelki sokk, amit nem tudok feldolgozni. Állandó lelki őrlődésem van és az utóbbi időben már az öngyilkosságon is gondolkoztam, főleg miután elolvastam ezeket a kérdéseket és a kommenteket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Van itt olyan pasi, aki a mérete miatt hasonlóan gátlásos és emiatt irtózik bármiféle viszonytól a lányokkal? Írjátok le a méreteteket és azt is, hogy hány lánnyal feküdtetek le ill. közülük mennyien tettek negatív megjegyzést a méretetekre vagy aláztak meg. Csajok is írhatnak, hogy ne csak a háttérből susmorogjanak vagy képmutatóan hitegessenek. Köszi.



2018. dec. 26. 14:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
A méreted átlagos, kb mint az enyém. Én fél év múlva leszek 30. Ez idő alatt 6 csajjal voltam, és még nem volt rá panasz! Szóval ne rinyálj, csajozz!
2018. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltam nővel én is aggódtam emiatt. Izgalmi szinttől függően 14-15cm és 3,5-4cm vastag nekem. Ehhez képest eddig minden nőnek tudtam orgazmust okozni és több hosszabb ideig tartó szexkapcsolatom is volt. A normális nők nem centivel jönnek szexelni és ha jól használod bőven jó az a méret. 28/F
2018. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Akkor az első kérdésemben miért írja számtalan csaj, hogy bizonyos méret (16-17 alatt) egyszerűen nem élvezi és a nagyobb jobb. A második kérdésben meg a csaj 30 privátot kapott (nyilván nem véletlenül), ami szintén jelzi, hogy nem olyan ritka az egyetemes nagyfarkú pasi, ahogy azt sokan gondolják és a csajok is rájuk vannak cuppanva. Máskülönben nem írnának ki tucatjával minden héten ilyen kérdéseket. Lassan több a "nagyfarokért áhítózós" kérdés mint a farokkomplexusos/méricskélős kérdés az oldalon.
2018. dec. 26. 14:59
 4/28 A kérdező kommentje:
Javítva: "Akkor az első kérdésemben..." helyett "Az első linkben szereplő kérdésben..."
2018. dec. 26. 15:00
 5/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nekem kisebb, mint a tied. Szóval nincs okod panaszra.

2018. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
20%

Soha nem fogja neked egy nő sem megnondani hogy kevés neki.

De mind a nagyobbra hajt...

2018. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha akarsz élj a gyakori kérdések válaszai alapján, én inkább élek és tapasztalok. És a tapasztalat más mondott ennyi :) 28/F
2018. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%

Ne legyél miatta gátlásos! Átlagos méret!

De azért 30 évesen lehetne több eszed!

Nőket nem nagyon érdekli a méret, főleg egy kapcsolatban.

Egyszer itt olvastam hogy van akinek 10 centise van, és élvezi a szexet a feleségével.


Nekem is akkora kb mint neked van. 4 nővel voltam összesen, 2 alkalmi, 1 szexkapcsolat, és a barátnőm, akivel már 3 éve együtt vagyunk, és babát várunk.:)


Kezd szexelni, nem lesz gond a mérettel!


üdv

27F

2018. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
*Kezdj
2018. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt ! Az igaz hogy rajongani nem fognak érted mint egy nagyobb farkú pasiért de elutasítani se fognak csak a méret miatt .
2018. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!