Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha egy férfi kopaszodik?

Figyelt kérdés
Itt most nem a középkorúakra gondolok hanem ha egy 20 év körüli srác például. Megakadályozna benneteket egy párkapcsolatba vagy akár számítana egy egyéjszakás előtti flörtnél? Legyetek szívesek kort is írni. Sajnos bele estem ebbe en is es teljesen megy el az önbizalmam. Semmi kedvem már bulikba se menni..

2018. dec. 26. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ez ellen nem tudsz mit tenni. A kopaszodást az öröklött gének határozzák meg.

Nyugodtan menyj bulizni. Legyen önbizalmad!

Engem nem az zavar ha egy férfi kopaszodik, hanem ha érzem rajta hogy nem elégedett magàval, nincs önbizalma.

2018. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet tenni, de szegyenlem magam ez miatt mar sokaknak feltunt. Es sosem akarok errol beszelni, ezert fogalmam sincs, hogy viszonyul ehez a lanyok tobbsege. De orukok, hogy teged például nem zavar. Jo azert ezt olvasni.
2018. dec. 26. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:

A férfias kopaszodás oka éppen az, hogy a férfi férfi

A férfi nemi hormonok befolyásolják a testszőrzetet

Egyebekent engem nem zavar

Az őszülés sem

2018. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van egy csomó csaj akinek bejön szóval nyugi :)
2018. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak rossz abba a tudatba elni h 100-ból kb meg egy ember lehet ebbe a cipőben max mint én. Azért 21 évesen ritka az ilyesmi..
2018. dec. 26. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar az ilyesmi. Ha vonzódom meg aztán pláne nem érdekel.
2018. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Rockarc ***** válasza:

Ferfi reszrol a kopaszsag neha meg divat is. Ha ennyire zavar, akkor elkezdhetsz sporolni egy, vagy tobb hajatultetesre. Egy iphone arabol mar eleg komoly valtozast tudnak kihozni.


42F

2018. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Érzem, hogy megint le leszek pontozva, de engem például zavarna, igen. A teljes kopaszságban gondolkoztál már?
2018. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. dec. 26. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Igem
2018. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!