Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korlátotlt lennék ha zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenovo1 kérdése:

Korlátotlt lennék ha zavar, hogy a 26 éves lány vagy 30 férfival volt már együtt?

Figyelt kérdés

Szeretnék össze jönni Egy lánnyal aki közel áll hozzám a probléma az, hogy 26 évesen már vagy 30 sráccal volt együtt.

Ez így bennem sok mindent instabillá tett benne , olyan lány aki ennyi idősen ilyen sok f@sszal volt együt már nem tudok úgy rá nézni nem tudom úgy tisztelni és becsülni már nem olyan különleges számomra biztos 30 másiknak is nagyon különleges volt..

értitek.

Már jártunk párszor ,összejöttünk szakitottunk de mostmár kicsit idősebbek lettünk és összejönnék vele megint de nem is . Szerintetek számit ez? ha azt mondta volna 22 v 20 összetenném a kezem hogy simán jo na de 30? ne már.. egy lánynak azért legyen már becsülete és tartása föleg 26 évesen


ha szakitanánk is biztos pár kedves szó után már cuppanna rá bármelyik palira



2018. nov. 7. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Téged zavar. Én imádom az ilyen lányokat. Akik nem vetik meg a szexet.
2018. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Én csak szexelnék vele, de nem kéne társnak.
2018. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Egy nő 18 évesen ment férjhez első szerelméhez, 19 évesen már anya volt. 32 évesen elvált... és azóta is betegre kefélteti magát.

Egy a lényeg: őszinte-e veled. A többi körítés.

2018. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Attól lesz tartása egy nőnek, ha lemond az élet élvezetéről???

Kicsit el vagy tévedve

Egy pasi, aki megdugott már több száz nőt, az is rohadjon meg, mert több pinát látott, mint egy nőgyógyászati szakrendelés?

K.urv.ából lesz a legjobb feleség. Hallottad már ezt a mondatot?

Nem azt mondom, hogy a csaj lotyó. Keresd meg a mondat valódi mondanivalóját magad.

Én sokkal több pasival voltam már, mint 30. És? Kinek kell számot adnom arról, hogy mit tettem eddigi életem során? Kizárólag magamnak.

És én inkább azokat bánom, amiket nem tettem meg. Nem azokat, amiket megtettem.

Ha ennyire finnyás vagy, lapozz, keress egy szűz lányt, akiben még nem járt farok. Csak ne legyenek a szokásos irreális elvárásaid, hogy legyen szűz, de legyen mellette lepedőakrobata .......

2018. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van, utolsó. Az, hogy a lány hány férfival volt idáig együtt, az nem tartozik rád, de ha megosztja veled, az azért van, mert megtisztel a bizalmával. Nem az határozza meg a lányt, hogy mennyire szereti a szexet, hanem hogy kedves-e, udvarias, tud-e szépen beszélni stb. És ne akadj már fent ezen, mert ez szexizmus. Egy lány nem élvezheti ki a testi örömöket szégyenkezés nélkül, de egy férfinál meg nemhogy gáz, de menőnek számít a sok dugás. A problémád esetleg az, hogy nem tudsz bízni a lámy hűségében a múltja miatt, vagy hogy nem tudod tisztelni, mert egy lotyónak látod? Mert ha az utóbbi igaz, akkor nem szereted. Ha pedig nem szereted, nem érdemes újrakezdeni a kapcsolatotokat.
2018. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Chac Xib Chaac ***** válasza:
83%

Pont ezt akartam írni, mint az előző...


Egyrészt elmondta, bízik benned - egy társkapcsolat alapja a bizalom, az őszinteség, és az, hogy olyannak szeretem a másikat amilyen. A múltjával együtt, mert azon nem tud változtatni.


Egyébként csak örülhetsz neki, mert legalább tapasztalt és valószínűleg tisztában van azzal, hogy neki mi a jó- mitől élvezi a jó szexet - másrészt azt is tudni fogja, hogy neked mi a jó ;)


Mellesleg... a te farkad hány pinában kavarta már fel a nedveket?



F40

2018. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen korlátolt vagy! Minek kérdezel meg valamit, ha nem fogadod el a választ. Ha 20-at mondott volna, most azon pityegnél, hogy 10 még elmenne, de 20? És tiszteletlen vagy vele szemben. Ez eleve kizárja egy jó kapcsolat lehetőségét!

Ha becsületes vagy, elmondod neki hogy a 30 férfi, (nem dákó) neked sok, és elválsz tőle. Ha vele maradsz, erkölcstelenebb vagy mint ő!

2018. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van tapasztalata és kiélte magát! Nem kell azon izgulnod hogy ki akar próbálni más pasit!! 36/nő
2018. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

En ugyan imadom a szexet irigylem az elottem hozzaszolokat akik akar tobb 10,20,30 palit is talaltak arra meltonak vagy izgatonak hogy lefekudjenek vele, en aztan nyitva tartom a szemem de annal rosszabb, es kb 6 embernel megakadt a lista amirol kettot nyugodtan kihagyhattam volna mert csak mar nagyon untam a masztit es meg szexnek is szar volt:)


Kerdezo teged mit erdekel hogy a baratnojeloltedet hanyan b.....sztak meg???? Oda sz.....rsz ahonnan eszel?:D

Masik mibol gondolod hogy annyian megb.....sztak?Gondolom nem o mondta hatalmas mosollyal az arcan a kerdesedre valaszolvan hogy hihi 30.... Nem egy hasznalati cikk hogy a sok hasznalattol valami elkopna benne!

Semmi de semmi kozod nincsen hozza nem vagy te Isten se Senki hogy szamot kene adjon barmirol is amit az eleteben tett!

Majd biztos soha nem kivanok meg senkit, mert hu mi lesz ha a kovetkezo palimnak sok lesz 8?

Majd biztos elmondanam, de egyik hapsim se erdeklodott soha arrol hogy mennyivel fekudtem le es mit ereztem arrol! Ahogy en sem a noikrol, jol tette, elvezte a csajokat az eletet......

25n

2018. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Számomra sose volt fontos ez a része a múltjának. Meg szerintem nem olyan extrém szám ez. Amúgy meg ha szingli, akkor miért kéne tartogassa magát? Ugyan úgy vágyik a szexre. Ha ezen fenn akadsz az a te dolgod, szerintem hülyeség lenne.
2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!