Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi esetében és szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi esetében és szexuális értelemben mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Szóval mit jelent egy férfinál,ha neki fontos a lelki kapcsolódás is?Ez a gyakorlatban milyen szexet jelent, ez a lelki rész?


N.


2018. dec. 28. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Semmi extra, egyszerűen szeret téged vagy akit..

Annyit jelent végül is sztem, hogy nem csak szexhez kell az illető, hanem hosszabb kapcsolatra, vagy egy életre, ez lelki kapcsolat, megértés nélkül nem megy, nem élőképes, azaz vmi szinkronitás kell a két nem között.

2018. dec. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Láttad az Avatar-t?
2018. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én úgy értettem,hogy szexuálisan pasiknál milyen az,ha a lelki oldal is fontos?


Igényli az öleléseket,csókokat,simogatásokat,vagy hogy kell ezt a lelki részt elképzelni?

2018. dec. 28. 08:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Te én szerintem nem "N" vagy hanem egy tini lány :) nagyon tapasztalatlan.

Az hogy nő vagy férfi lényegébe mindegy, a szeretet az a szeretet mind két félnél, kölcsönös, ezt mi nem taníthatjuk itt meg neked.

2018. dec. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyan mint a nőknél.
2018. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szex után csinálnod kell kaját!
2018. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Belőled mit hoz ki ha érzel valaki iránt valamit? Miből gondolod, hogy a férfiaknál nem ugyan ezt hozza ki?

Persze vannak zárkózottabb férfiak, akik idegennek érzik és zavarba jönnek tőle, így nem belőlük ez nem jön ki. Így náluk nehezen jön ki a szeretet kimutatása ilyen téren az átlag ember szemében. Persze nőből is van ilyen, de ezek ritka esetek. Átlagban mindenkiből ugyan azt hozzák ki az érzelmek nemtől függetlenül

2018. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok tini,nő vagyok,csak szűz és még nem tudom,hogy ez a lelki rész gyakorlatban hogyan fejeződik ki egy férfi részéről.Ezért kérdeztem,hogy milyen az ilyen férfi.Csókolózik,ölel,simogat,vagy nem tudom.Furcsa,hogy férfinak ez is fontos.
2018. dec. 28. 09:03
 9/15 anonim ***** válasza:
33 vagy? ;)
2018. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem.A kérdés szempontjából pedig lényegtelen is.

Sosem értette gyakorin ezt a kor fétist :)

Bár más meg a csizmákra izgul.

2018. dec. 28. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!