Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismeritek a párotok exeinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek a párotok exeinek neveit? Megnézitek őket például közösségi oldalakon, vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer csináltam ilyet, de azóta nem, mert akit tőlem jobban kinézőnek tartok, arról az jut eszembe, hogy biztos ő jobban tetszett neki, mint én. Aki pedig tőlem kevésbé néz ki jól, arról az jut eszembe, hogy "Fú, hogy lehetett ő "ezzel""? Szóval felesleges.
2018. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen

Bár nem kellett utána néznem Ő maga mutatta meg azt az egy szem nőt aki előttem volt

Most a 3. Nőjét nyúzza

Már nem vagyunk együtt 5 hónapja

2018. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elôszeretettel nézegetném én mindenki profilját,csak akkor mindig ajánlani fogja ismerősnek,és ha pl.gépen be vagyok jelentkezve,látja a pasim és akkor ciki,úgyhogy nem
2018. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit más helyzetben vagyok mivel nagyon sokáig nagyon jó barátok voltunk. Így nem csak a nevüket tudtam, de találkozni is találkoztam velük többször. De ő akit nem ismert mindenkinek utána nézett :) szerintem ez teljesen normális reakció
2018. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az első páromnak ismertem az exét személyesen is

a másodiknak csak névről, neki volt 2-3 exe

a harmadik páromnak én voltam az első

a negyediknek egy részét személyesen ismertem mást csak elbeszélésből


soha egyiknek sem néztem utána

1. mert akkor nem volt FB

2. mert nem érdekelt akkor sem mikor lett FB

2018. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha.
2018. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Nem jó érzés de utána nézek.
2018. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az exem új barátnőjének néztem utána. Nem féltékenységből vagy ilyesmi, mert amúgy jóban vagyunk, csak kíváncsi voltam hogy éppen kivel boldog, és tudtam hogy ő magától nem fogja megmutatni :)
2018. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!