Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az itt olvasó lányok között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt olvasó lányok között van olyas valaki aki úgy van mint én? 18/F

Figyelt kérdés

Szóval igaziból szeretem ezt a topicot olvasni mert nagyon jó lenne egyszer ilyenekben részt venni és átélni. Tudom fiatal vagyok és nincs senkim (még nem is volt) de nagyon át szeretném már élni az ilyen szexuális dolgokat és nem csak itt olvasgatni mások mit szeretnek vagy mit csináltak párjukkal...

Vannak fiatalabb, kortártárs lányok akik ugyan így csak valamilyen szinten a vágyaik kiélésére olvasgatnak és fantáziálnak egyszer ők is átélik majd ezt?

Én szűz vagyok egyébként és várok egy lányra aki szeret :( Kíváncsi vagyok vannak-e hozzáhasonló csak szemlélő lányok mert nagyon érdekelne ők hogy bírják ezt és akik vevők az ilyen témákra és nem érzik tabunak

18/F



2018. dec. 28. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy. ,,Várok egy lányra aki szeret,,
2018. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Ha már a hölgyek így meg lettek szólítva, ki preferálna inkább egy tapasztaltabb férfit? :P
2018. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Itt hiàba keresel olyat aki szeret sajnos. 20/L
2018. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek olvasgatni, fantáziálgatni, és szerintem mindenki 😊
2018. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak...:D #2es kicsit csúnya itt az önreklám
2018. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem vágysz ezekre? Vagy csak én vagyok ilyen szerencse csomag, hogy nem jutott ki az életembe egy ilyen lány? :(
2018. dec. 28. 21:56
 7/17 anonim ***** válasza:
3%
Oh, mert a kérdező egyáltalán nem reklámoz, mi? :P
2018. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel, mondjuk olvastam itt már elég durva, és megbotránkoztató dolgokat.:/

És én fiatalabb is vagyok nálad.😄


Egy lány.

2018. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Spiritrobber ***** válasza:

Haver, 18 vagy a társadalom tény, hogy siralmas de kicsit korán temeted magad nem gondolod?

A nagy szerelmet meg nem igen találod meg itt hacsak nem esel a nagy számok törvényébe. Ugyanakkor ahogy elnéztem az átlagéletkor kicsit feljebb van mint 18 szóval nem annyira a te oldalad a szerelemre.


Hogy ki miről fantáziál az meg azon múlik kinek mi jön be.

2018. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ha őszinte leszek nekem az jött le, hogy nem nagyon lehet önbizalmad. Szerintem nem fog senki csak úgy oda menni hozzád és kezdeményezni. Ne csak várj egy csajra..hanem próbáld megszerezni azt aki tetszik.

Szintén 18/f

2018. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!