Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert szeretnek az elöadó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretnek az elöadó tanarok az en szemembe nézni egesz elöadas alatt?

Figyelt kérdés

Azt hittem tetszem a pasinak mert hosszan nézett , órákon át, mar pirultam stb utana masnap a tanarnö is az en szemembe nezett végig .

Felnöttoktatason veszek részt , 30 feletti nö vagyok



2018. dec. 29. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az előadás lényege hogy a hallgatók szemébe kell nézni. Nem kell félni sem aggódni.
2018. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen , de engem valasztanak ki
2018. dec. 29. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizalomgerjesztő, barátságos lehetsz, és ezért. Pl. előadok valamit, közben kire nézzek? Egy illető szétesett, másik illető fejéből sugárzik, hogy máshol van, a harmadik éppen a Holdat térképezi fel, a negyedik a hajmintája miatt furcsa... és van, aki mintha valahogy ott lenne, vagy legalábbis olyan odavaló. Na, egyszerűen érzem a hullámait és hát nem bírok máshova nézni, pedig őt is nagyon untathatja a bonyolult, fárasztó dolgokról szóló előadás, még ha több színt is viszek bele, mint Picasso a fehér alapon fehér négyszög című művébe (is).
2018. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi , igen baratsagos vagyok , es ertelmes a tekintetem de ez csak a látszat 😅
2018. dec. 29. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Téged vettek vsak észre
2018. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos elöl és közepén ülsz, és nézed az előadót.

Aki szélén vagy hátul ül és direkt kerüli a szemkontaktust, azt nem nézik.

2018. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt más is a teremben?
2018. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!