Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik otthon szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik otthon szeretnek pucérkodni, ez nem gond?

Figyelt kérdés
A női nemi szervnek van természetes hüvelyváladéka. Ahova leültök, fekszetek, hogyan oldjátok meg, hogy ne legyen "puncis" ?
2018. dec. 3. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annyi váladékom hogy minden tiszta olyan legyen.
2018. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem dől az a nőből, ha mégis, akkor kezelteti és addig nem járkál meztelen.
2018. dec. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Hülyeség

Nincs annyi

2018. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret otthon meztelenül lenni, akár nő akár férfi, nagyobb gondot fordít, a higiéniára tisztálkodásra.
2018. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező egy kisfiú,aki még nem látott puncit, illetve fogalma sincs erről az egészről. Nem olyan az mint a hal, hogy mindig nyálkás!
2018. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy mindenki leszólta a kérdezőt, azért tisztázzuk.

A hüvelynek van váladéka, nem egy száraz cső. Öntisztító folyamatok munkálkodnak benne és termelődik váladék, ami savas pH értékű, ez segít megvédeni a fertőzésektől. Ez a nőknél igen eltérő szokott lenni. Van akinek nem igazán észlelhető, van akinek kicsit több. Ez legtöbbször tényleg elenyésző, nem fog jelentősebb foltot hagyni, de akár hagyhat is. Ha valami nincs rendben ott lent akkor akár nagy mennyiségű is ürülhet ezt hívják "folyásnak" és bizony ez azért előforduló állapot nők körében.

Vannak a Bartholin mirigyek amik a hüvelyen kívül, a nyílás mellett helyezkednek el, szexuális izgalom hatására váladékot termelnek, hogy síkosítsák a hüvelybemenetet. Előfordul, hogy valakinél könnyű beindítani a működésüket, valami miatt izgalmi állapot alakul és ki és akkor akár az is hagyhat nyomot.

Szóval nem lehetetlen, hogy valami olyan legyen. Szerintem akik szeretnek otthon meztelenkedni azok úgy oldják meg, hogyha tudják, hogy valami miatt folyásuk van akkor húznak bugyit, de azért az esetek többségében szerintem nem fog nyomot hagyni.

2018. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Boszorkány_ ***** válasza:
100%
Én egy vékonyka kis bugyiban szoktam lenni mikor nincs otthon senki és biztos vagyok benne hogy nem is fog betoppanni senki.:) Nem szokott gond lenni a váladékkal.
2018. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bugyi van rajtam ilyenkor is.
2018. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy akkor nincs annyi hogy nyoma legyen szóval sehogy.
2018. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyi valadek csak ugy nincsen...
2023. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!