Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elitélendő az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elitélendő az, ha valaki rendszeresen prostituálthoz jár?

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 02:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
ELéggé.
2018. dec. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
nagyon!
2018. dec. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. dec. 30. 02:27
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Elítélendő?


A te magán szexuális életed, kinek mi köze hozzá? Hülye vagy ha elfecseged. Ha nem tud róla senki, nincs aki ítélkezne.


Másfelől ha a véleményre vagy kíváncsi, rendszeresen járni egyáltalán nem egészséges. Valaminek a pótlása, egy könnyebb (és sokkal drágább út), ami valójában csak műkaja. Egy illúzió... emellett függőséget okozhat.


Nem ítélem el a qrvázást, mert van aki tényleg rászorul, de kizárólag gyakorlásnak van valami értelme és talán reménytelen esetekben (mozgássérült az illető). Amúgy viszont súlyos torz szexuális fejlődést fog eredményezni fiatal férfiaknál. Főleg ha még önbizalomhiánnyal is párosul.


Amúgy higgyétek el a rendszeres qrvázásnál sokkal jobban megéri ha magával foglalkozik az ember inkább.

2018. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem ítélem el, de akkor légyszíves járj el HIV meg HEPATITISZ szűrésre. Egy kicsit méltatlan lenne ha valaki egy ilyen kuvapecér miatt écesedne be, mondjuk a fogorvosnál
2018. dec. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 StevenUp ***** válasza:
0%

Én személy szerint elitèlem de biztos jön pár megmondóember aki szerint én vagyok a sz*rember és amúgy kvázni egészséges meg a vallás sem tiltja meg mit tudom én milyen szuper indokokat hoznak majd fel.

Lényeg a lényeg hogy te pozitív megerősítésre vágysz tehát addig kérdezel míg valaki meg nem simizi a buksidat és akkor verheted a melled hogy te semmi rosszat nem csinálsz... Szóval várj türelemmel és máris érkezik majd egy túlzottan liberális gondolkodású IQ pásztor

2018. dec. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mjanos24 ***** válasza:

Mennyire elitélendő az, ha valaki rendszeresen prostituálthoz jár?

Semmiképpen nem lehet elítélni valakit azért mert rendszeresen jár escord csajszik hoz!kedved van hozzá!miért ne!váljék egézségetre!én ritkán járok hozzájuk,mert sokkba kerülnek!

2018. dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elitélendő.Senkinek semmi köze hozzá.
2018. dec. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ő dolga
2018. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy az a valaki hány éves, és miért jár prostihoz. Egy kiöregedett bájgúnár esetében még csak-csak elnézhető, de 30 alatt semmiképpen. Nem véletlen, hogy a tanulmányainkat is 30 alatt folytatjuk, hiszen ebben a korban a legfogékonyabb az elme. Ergo a szerelmet, az érzelmeket, a kudarcok elviselését és saját korlátainkat is ebben a korban kellene tanulni.
2019. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!