Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha rendszeresen csináljuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen csináljuk popóba is, akkor mennyi idő után nem fog majd fájni az elején sem? Lányként meg lehet szeretni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem mondanám hogy szeretem de nincs vele bajom, az elején mindig óvatosan kell kezdeni, de egyáltalán nem fáj, a lényeg az ellazulás és a sikosító használata.
2018. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem jó, minek csináljátok? Mert a kanod azt akarja? Ne már. Ha kényszerít ilyenre, akkor nem férfi, hanem egy önző gyökér.
2018. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Lassú ujjazgatással tágítgatni, és amikor már könnyebben csúszik be, csak akkor jön Lompika. És mindig sok olaj, sikosító.
2018. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nekem is jó:) És azért kérdeztem, hogy megszerethető-e mert nem szeretnék rászokni mivel azért az a lyukacska más célt szolgál.. és nem szeretnék gondot.

Az elején mindig nagyon feszít de fél, perc pár lökés és akkor már csak élvezet van, meg a tudat, hogy dugja a fenekem és ez olyan mocskos:D

2018. nov. 26. 13:29
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

Majd akkor fog elmúlni a fájdalom, mikor már pelenkát kell hordanod.

És ha rendszeresen csináljátok, ennek hamar eljön az ideje

2018. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz gond ha nem napi szinten kólás üveget dugdostok fel.
2018. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves ötös! Tudnál erről küldeni privátban cikkeket mert sehol nem találok ilyet, de annyit beszélnek róla, hogy biztos probléma csak én vagyok béna megtalálni de azért nem szeretnék bajba sem kerülni.
2018. nov. 26. 13:41
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Lehet jó dolog a popsi szex, de majd ha kilazulnak a rekeszizmok, akkor is ezt mondjátok majd. Mikor nem tudjátok majd a székletet vissza tartani. Amúgyis az a lyuk nem azért van ott, hogy abba dugdossák a farkukat. Szerintem undorító.

Majd 10 év de még annyi év mulva sem meg írod ki a kérdés. " mit tegyek, ha kilazultak a rekeszizmaim, és nem tudom vissza tartani a székletet?"

Nem rosszból írom, jo egyszer kétszer oke. De nap, heti szinten szerintem túlzás

2018. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Rekeszizom 😂🙆🙆🙆🙆🙆🙆😂😂
2018. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8-as, hogy jön ide a rekeszizom? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. nov. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!