Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen volt az elsõ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dadiii1255 kérdése:

Lányok milyen volt az elsõ szopásotok?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Hogy történt?
2018. dec. 30. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen,autóban. Szokatlan volt de nagyon tetszett, szerencsére a pasinak is. Ma is ugyanez a helyzet
2018. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, kollégiumi szobában. nagyon jó volt
2018. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
13 évesen.A fiúmnak jó volt azt mondta.Nekem meg inkább érdekes izgalmas,mint minden első dolog.
2018. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia 3as!

Mégis mennyire élvezted csinálni, utána rendszeresen volt több pasival is?

2018. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15 éves volt az első szopásom, szerintem akkor még jóval ügyetlenebb voltam, de a srácnak így is nagyon jól esett, legalábbis ezt mondta :D
2018. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

14 évesen

Jó volt

2018. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

18 éves voltam. Nagyon szerettem volna, ha jó lesz a partneremnek, emiatt már előre is gyakoroltam magamban egyedül a tükör előtt, hogy nehogy fogazzak vagy ilyesmi, tehát nagyon felkészültem rá.

Amikor odakerült a sor, a pasi nagyon élvezte, azt mondta, hogy nem hiszi el, hogy eddig nem csináltam még, sosem kapott ilyen jót.


Viszont számomra szörnyű élmény volt. A könnyeim is potyogtak kicsit közben és ezt bár ő nem látta, nem hagytam abba, mert éreztem rajta, mennyire tetszik neki. Utána egy héttel újra kielégítettem orálisan, "hátha csak az első volt ilyen rossz élmény." A pasi akkor is imádta, de én ugyanolyan rosszul voltam.


Ezután elmondtam neki és azóta soha többet nem csináltam végig egyetlen orális aktust sem. Kapni sem szeretem. Ezt szerencsére az összes eddigi partnerem megértette.


21/N

2018. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!