Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha olyan pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha olyan pasitok lenne, akinek kicsi a szerszáma vagy lelki okokból nem tudna mindig full kemény lenni, akkor elfogadnátok, hogy felcsatoljon egy műpéniszt és azzal teljesítsen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 31. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Próbálnék neki segíteni megoldani a lelki problémát. A kis pénisz nem zavar, ha szerelmesek vagyunk egymásba.


Ha nem tudná elfogadni egyáltalán a szituációt, hogy támogatom és segíteni szeretnék neki, akkor amiatt szakítanék, hogy nem engedett közel kerülnöm hozzá.


21/N

2018. dec. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

"Hiába vagy romantikus, testvér. Ha nem ba_szod meg rendesen; kivág"


Szóval szerintem nem fogadnak el ilyesmit. Ezt pasiként így sejtem.

2018. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Össze se jönnék vele
2018. dec. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem erdekel h mekkora a farka
2018. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem "teljesíteni" kell, hanem mindkét fél számára örömet okozni. Ez a műpénisznél már eleve nincs meg. Úgyhogy ez hülyeség.
2018. dec. 31. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok, kaptam egy privát üzenetet, hogy úgy is csak kamuzok, a nőknek nem kell a kicsi. Bemásolom az erre írt válaszomat ide is.


"Ha nem tudod megszerezni, életed végéig kisebbségi érzésed lesz miatta, de el is fogadhatnád és megtanulni vele együtt élni.


Nekem tök mindegy, hogy az előbbi vagy az utóbbi opciót választod. Neked nem az.


Együtt voltam egyszer egy kispéniszű sráccal. Nem mértem le neki, nem is éreztettem vele a dolgot, de kb akkora volt, mint egy vagy két ujjam.

A srácon látszott, hogy végig azon aggódik, hogy mit szólok hozzá, tehát átvettem az irányítást és orgazmusig ugrálram magam rajta.

A srác nem volt jó az ágyban, de nem azért, mert kicsi volt a pénisze, hanem azért, mert úgy feküdt alattam, mint egy darab fa.


A péniszméret mindegy, ha amúgy van kisugárzásod, lesz@rod, hogy mekkora, magabiztos vagy az ágyban és tapasztalt.

A nők lehet, hogy esztétikailag jobban vonzódnak a nagyobbhoz, de ha ilyen a személyiséged, senkit sem a méreted fog érdekelni."

2018. dec. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik feleslegesen gyártanak ilyeneket.😊
2018. dec. 31. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért felcsatolható műpéniszt? Léteznek elvileg úgynevezett péniszköpenyek is, amit a saját péniszére tesz rá, és hosszabb meg vastagabb lesz tőle. Akkor már, ha mindenképpen muszáj... De akkor sem a 14 cm-es, átlagos méretű péniszek esetén van szükség ilyenekre, hanem amikor tényleg kicsi van a pasinak.
2018. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Újra az első vagyok.


Nem "feleslegesen" gyártják őket, mert azok a férfiak vásárolják őket nagy számban, akik nem tudják megszeretni és elfogadni önmagukat. De ez ettől a ténytől függetlenül nem jó dolog.

Attól, hogy valamire van kereslet, nem biztos, hogy jó is.


Semmi bajom nincs a cigarettázó emberekkel, tehát nem párhuzamot szeretnék állítani ezekkel a férfiakkal, hanem csak egy példát adni az utolsó gondolatomra.

Szóval ugye azzal mindenki (még a cigisek is) tisztában vannak, hogy a cigi annyira nem tesz jót az ember tüdejének, fogainak, úgy egyáltalán az egészségének. Mégis hatalmas piaca van.

2018. dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!