Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Zavar titeket, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Zavar titeket, ha nem tudjatok, csak gumiba ereszteni a spermat szex kozben?

Figyelt kérdés
Szaajba nem mehet, popsi nem jatszik, punci pedig gumival. Ti birjatok igy?

2018. dec. 31. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

nem volt még ilyen tartósabban, de lehet egy idő után zavarna

én megszoktam és élvezem, hogy mehet több helyre is

persze ha olyan oka van, akkor megértem, max nem lesz annyira élvezetes, mint eddig a vége

2018. dec. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne birnánk?
2018. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Amikor abba kell, akkor sem azzal van baj, mint inkább azzal, hogy nem érzem úgy a puncit, mint nélküle.
2018. dec. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem
2018. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Az elég zavaró... már a gumival való szex önmagában az. (Nem szoktam gyakran váltogatni a partnereket, tiszta vagyok és ápolt) de ha ha nem szexelünk gumi nélkül és legalább testre nem lőhetek a végén... ott egye a franc.

F31

2018. dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem kicsit sem zavar,sőt orál gumival sem.
2018. dec. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem eléggé zavar, számomra úgy élvezetes, hogy a partnerembe élvezek. Annak ott a helye, legyen bármelyik lyuk is :)
2018. dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Zavarna, nagyon is. Semmi értelme úgy az egésznek.
2018. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Úgy vagyok vele, mint ötös. A legjobb valamibe (ami a másik) vagy valamire (ami a másik). Én sem küldöm át a másik szobába, vagy a dunyha alá, hogy ott élvezzen.

32/f

2019. jan. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem zavarna. Úgy a jó ha nincs kettőtök között semmi, mentálisan is sokkal izgatóbb beleélvezni.

Én sose akartam gyereket, és végre eljutottam oda hogy márcsak 25 nap és végre elkötnek.

Idáíg is főleg punciba élveztem, de senkit sem ismertem hosszabban nem számított. Ezentúl nem lesznek ilyen gondjaim.


29f

2019. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!