Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy a kamaszkori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy a kamaszkori mozgásszegény életmód miatt lett átlagnál vékonyabb, kis péniszem?

Figyelt kérdés
Soha nem sportoltam és a mai napig elég sz**ul étkezem, ami meg is látszik az alkatomon, hiszen elképesztően vékony vagyok. Azon gondolkoztam mostanában, hogy nem-e nőtt volna nagyobbra a farkam, ha serdülőkorban intenzíven sportoltam volna. Az is lehet, hogy tesztoszteronhiányban szenvedtem/szenvedek, de ennek meg ellentmond, hogy kifejezetten szőrös a mellkasom/lábam és borostám is van. Mit gondoltok? Ha valóban így van, akkor van-e még mód visszafordítani a folyamatot? Ha elkezdenék esetleg sportolni keményen, akkor lehet, hogy a jobb erekció miatt vastagabb is lenne? Bár az erekcióval sztem most sincs gond.

2018. dec. 30. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

na megint itt a vékonypéniszű rém, persze mióta így hívom, már nem írja, hogy vékony, hanem, csak azt, hogy "kicsi, miközben vagy 15 centi


ezt is kérdezted már, persze a törölt acc-oddal

2018. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Csak úgy megjegyzem, hogy ez egy teljesen más jellegű kérdés. Ha zavar, akkor nem kell elolvasni, ennyi. Más szívesen válaszol helyetted is.
2018. dec. 31. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi köze hozzá.

volt egy pasi, akivel szexeltem pár hónapig, nagyon vékony a pasi, csúnyán, csontosan vékony, mellé jó magas is.

első alkalommal majd elájultam mikor megláttam, 22 cm és eszméletlen vastag, ez nem vecc, esküszöm így van, úgyhogy nyugodj meg, semmi köze az életvitelhez. genetika !

2018. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3as szerinted most ezzel megnyugtattad?:D


állandóan ezen pörög

2018. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tudom megnyugtattam e, de ez az én tapasztalatom, hátha hasznos lesz neki
2018. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5: Köszi, hát akkor nincs mit kezdenem vele. :(

Hátha lesz rá műtéti megoldás a jövőben.

Csak az a furcsa, hogy apámnak sokkal vastagabb és nem értem, hogy nekem miért ennyire látványosan kisebb. Illetve a sportolóknak is általában nagy "bulge"-ja szokott lenni (látványosan kilátszó péniszdudor a feszes nadrágból). Nekem meg épp hogy fityeg a boxerben.

2018. dec. 31. 00:15
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem csinálok soha semmit, és mégis akkora mint egy lónak
2018. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz
2018. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szobatársam egy zsák kárászra hasonlít, és méghozzá 186cm 2centivel kisebb nállam és nagyon vékony a srác, de olyan brutal nagy f. sza van, mikor meglattam mondom neked miaf. szom van a lábaid között, a gyereknek rendesen 21cm-es f. sza van 16 évesen, most ne arra gondoljatok hogy irigy vagyok mert nem nekem elég a 17centis futykosom, ez nalla genetika vagy nem is tudom, de komoly kobraja van a palikamnak, amúgy ne gondoljatok melegnek, full hetero vagyok xd ráadásul legjobb haverom😂😂
2018. dec. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az ujjadnal vastagabb a farkad, akkor nincs gond, csak pszichológusra van szükséged. Kivéve, ha továbbra is évekig ezen akarsz pörögni, amig a kapcsolataidat is tönkreteszed ezzel.

A családi rovatban is van egy hasonló témára rákattant srác, neki az a mániája hogy 170centivel törpenövésű, és a szüleit okolja hogy nem hordták orvoshoz, és tönkretették az életét.

A testi adottságaidat el kell fogadni és kész, az ezeken való nyávogás az, ami ténylegesen tönkre tud tenni egy életet.

A kopaszodást tudok felhozni példának, ezt is lehet férfiasan, méltósággal viselni, meg vagyonokat költeni rá, átfésülni a fejtetőn pár szálat és lelki betegként szépen lassan közröhej tárgyává válni...

2018. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!