Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a csaj akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a csaj akivel összejöttem nem olyan vérmérsékletű mint én?

Figyelt kérdés
Szexuális analfabéta. Nem tud orálozni, fogazik mint állat. Egy darab fa az ágyba. Egy menet után, még megvetően néz, ha készen állok a második menetre, és még felkérdez hogy te most szexelni akarsz? Az előbb szexeltünk. Amúgy gondoskodó nő, felkel hozzám reggel főz kávét, csinál kaját. Amolyan jó lány. Kinézete semmi extra. Nem bombázó, és nem bányarém. De ha megtartom mellete muszáj szeretőt tartanom. Mert ez nekem nagyon kevés.

2019. jan. 2. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

inkább vidd bele a jóba ne balfaxoskodj

te vállaltad be, ha neked kevés, akkor hozz ki belőle többet

2019. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Oh anyám borogass

Mi az hogy meg tartani?

Nem tárgy nem kiskutya... te jo Isten..

Ha nem illetek össze hagyd a picsbe.

Te párkapcsolati analafabéta... #JóIstenGyereLe

2019. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok párkapcsolati analfabéta, de nálam alappilére egy kapcsolatnak a jó szex.
2019. jan. 2. 13:29
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem illetek össze, ennyi. Inkább szakíts vele. A megcsalást csak a nyomorult, szánalmas emberek választják.
2019. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha így beszélsz róla biztos nem szereted. Jobb lesz mindkettőtöknek, ha szakítotok, és olyat kerestek, akivel összeilletek. Tök felesleges húzni az időt ezzel.
2019. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
"A kérdező kommentje:Nem vagyok párkapcsolati analfabéta, de nálam alappilére egy kapcsolatnak a jó szex." Ha annyira alappillér akkor mit keresel mellette mint nem analfabéta?? Sima szemétkedésböl?
2019. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Bánj vele nőként. Szeresd. Tanítsd. Érd el, hogy egy csóktól nedves legyen a bugyija is. Érd el, hogy akarjon. Vággyon rád. :)
2019. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem akarja a második menetet, akkor nem élvezett el az elsőnél. Ha nem élvezett el, akkor nem tudod, mit szeret, hol érzékeny. Nem tud orálozni... És te? Kinyaltad úgy, hogy hörögjön? Akkor kapod a jó orált, ha a nő elalélt a te orálodtól.
2019. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a lányt te nem szereted.

Mindenkinek sokkal jobb, ha még most szakítotok.

Ha én megtudnám, hogy rólam így beszél a pasim a hátam mögött, akkor úgy rúgnám tökön, hogy a száján jönne ki a heréje.

Neked nem való barátnő, ha fogalmad sincs hogy kellene tisztelni egy másik emberi lényt, vagy hogy lehet valakit bevezetni a szex rejtelmeibe.

Tahó.

2019. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Semmit

Megszivtad

2019. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!