Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alacsony lány testarányai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony lány testarányai kevésbé vonzóak?

Figyelt kérdés
Csomószor hallom, mennyire esztétikus a hosszú comb, a karcsú, nyúlánk végtagok, meg milyen "királynői" így az összhatás, ami kicsit szarügy, mert 160 centi vagyok, és látom magamon is, hogy ha nem is nagyon aránytalanul, de rövidebbek a lábaim és a karjaim.
2019. jan. 3. 00:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon alacsony vagyok (kb másfél méter, talán kicsit több), de még sose kaptam rossz véleményt a külsőmre, pedig nem vagyok én az a tipikus vékony csajszi.
2019. jan. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

185 vagyok. A legtöbb barátnőm a 160-at sem érte el.


Mind gyönyörűek voltak. Nem is értem miről beszélsz 😀

2019. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
160-180 cm között az ideális női magasság az én szememben. Ami efelett vagy ezalatt van, az számomra nem vonzó.
2019. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Normális férfinek mindegy a nő milyen magas. 150-180 ig jöhetnek a csajok;)
2019. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nektek is küldött privátot az a kamu skypos phicsa? :D
2019. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nektek is küldött privátot a Skypeos fazon?
2019. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Pasi ként én sem vagyok magas de ezzel együtt nálam nem a lány magassága vagy arányossága határozza meg hogy össze jövök-e vele vagy ismerkedem-e vele.. Van amin nem tud változtatni az ember.. Ha mondjuk igénytelen sosem mos hajat az jobban zavarna.
2019. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is valahol a homokóra és a körte alkat között vagyok alacsonyabb nőként. A férfiak többsége valamiért utánam szokott nézni. :D


21/N

2019. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is kaptam skype-os műsorlehetőséget.

Csak óvatosan!

2019. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy nem a kérdező küldte a Skype felhívást ...
2019. jan. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!