Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha ti alacsony és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti alacsony és vékony fiúval ismerkedtek, akkor felötlik bennetek a mondás miszerint kis ember nagy bottal jár?

Figyelt kérdés

És ha arra kerül a sor, akkor egy nagy méretű péniszre számítotok, ellenkező esetben viszont csalódottak lesztek?


Mert én alacsony vagyok és sovány, de rám egyáltalán nem igaz ez a mondás, a péniszméretem a testemmel arányos, és ezek miatt még sosem mertem ismerkedni



2018. aug. 3. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
A nők nem a farkaddal ismerkednek. Ha szimpatikus vagy - és nem ezen stresszelsz - akkor mindegy, mekkora. 5-6 centi alatt lehet aggódni, ott már gondok lehetnek a behatolással.
2018. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másról nem tudok nyilatkozni, de nekem például eszembe sem jut találgatni, hogy mekkora a szerszám, és függvényeket felállítani a testméret alapján. Jól mondta az előző: nem a pénisszel ismerkedek. Lehet akármilyen nagy (a pasik hajlamosak elfelejteni, hogy bizonyos méret felett már kifejezetten fáj), ha nem fog meg az ember személyisége, stílusa, akkor úgysem fogom nézegetni. Ha már eljutunk az ágyig, úgysem azt fogom figyelni, hogy 2 centivel kisebb-e vagy nagyobb az átlagnál. Egy ujjal is ki lehet elégíteni egy nőt. A kis méret nem kifogás a rossz szexre.
2018. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!