Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetsz szűz ha már szeretkezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz szűz ha már szeretkeztél, vagyis nem tuti, hogy átszakadt a szűzhártya?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ha már szeretkeztem párszor akkor miért van az ,hogy a hatodik alkalommal véreztem csak? Azt jelenti ,hogy akkor vesztettem el vagy mi? 18 vagyok és nem nagyon vagyok otthon ebben a témában . Komoly válaszokat kérnék . Köszönöm.

2019. jan. 3. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Biológiailag szűz vagy, technikailag nem.
2019. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig vagy szűz, amíg nem szexelsz.

Az hogy nem szakad át teljesen első alkalommal a szűzhártyád az lényegtelen, attól már szexeltél tehát nem vagy szűz.

2019. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem ,nekem nem is igazán az a fontos .. csak ,hogy most a barátommal feküdtem le és nem csak egy sima sráccal és ezért fontos ,hogy akkor biologiailag vele vesztettem el akkor? Jo nem mintha annyival lettem volna , a barátom volt most a második és az elsőt nagyon bántam ,mert csak kihasználtak ..
2019. jan. 3. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal vesztetted el, aki először bedugta a farkát a hüvelyedbe.
2019. jan. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne szexelj ennyi ésszel :)
2019. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" 18 vagyok és nem nagyon vagyok otthon ebben a témában ."


Normális esetben először tájékozodsz, és utána szexelsz. Ez azért elég alaptudnivaló, pláne 18 évesen.


", a barátom volt most a második és az elsőt nagyon bántam ,mert csak kihasználtak .."

Bármennyire is szeretnéd, nem a barátod vette el a szüzességed. Történt, ami történt, az már a múlt. Koncentrálj a jelenre!

2019. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A "sima srác" vette el a szüzességed. Talán előbb kellett volna gondolkodni, nem pedig az árral úszni, mert "milyen ciki h már mindenki szexel én meg még szűz vagyok, inkább lefekszek egy sima sráccal".
2019. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tök mindegy kivel vesztetted el?

Minek ezt ennyire felfújni komolyan.


Inkább örülj, hogy már volt egy kis tapasztalatod benne, és nem botsáskaként feküdtél.

2019. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!