Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztam az első párommal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam az első párommal? Ès csúnya kifejezès de undort váltott ki belőlem, más is járt már így?

Figyelt kérdés
Anno règen 10 ève jártunk. Nekem ő volt az első.nagyon szerettem. Elkezdtünk beszèlgetni újra, majd ma találkoztunk. Akkoriban 90 kg volt, most elmondása alapján 175. Mikor felhozta a szex tèmát köpni nyelni nem tudtam.egyszerüen az undor kapott el. Finoman mondtam neki hogy megváltozott de nem vette a lapot.
2019. jan. 3. 21:08
 1/10 October15 ***** válasza:
90%
Nekem aztán kuss a nevem a túlsúly témakörben de 175? Hogy?
2019. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sok kaja, ellustult èletmód. Hatalmas lett.
2019. jan. 3. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Itt most a túlsúly is szerepet játszik, de amúgy a nők alapból olyanok is, hogy nagyon illékony náluk a vonzalom a másik iránt.


Egy férfi ha tetszik neki egy nő, akkor azt megdugta volna 5 éve is, most is lefeküdne vele és 5 év múlva is szexelne vele. A nőknél simán van olyan, hogy egyik pillanatról vagy napról a másikra múlik el a vonzalom bennük a másik iránt.

2019. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 alonelyman ***** válasza:
Már amikor 90 kilós volt sem hiszem hogy az izom volt rajta...
2019. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet kèpmutató vagyok, de tènyleg a túlsúly a baj. Ez nekem már nagyon sok.
2019. jan. 3. 21:24
 6/10 A kérdező kommentje:
90 kg-an nekem nagyon bejött.
2019. jan. 3. 21:26
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz nálam más a helyzet.

Ugyanúgy 10 éve voltam együtt a volt pasimmal.

Pár hónapja elkezdtunk újra beszélgetni.

Telefonon beszéltünk, így nem látott. Azóta feljott pár kg, és gondoltam hogy a találkozásnal majd zavarni fogja.

Őt nem zavarta, sőt elmondása szerint így jobban tetszem neki..

Izlesek és pofonok.

2019. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért más ha valakire felkúszik pár kiló mondjuk 30. Na de belegondoltatok egy 175kg testbe. Nekem se lenne gusztusom hozzá!
2019. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is jártam már így.Bár ott nem a súly volt a probléna.


Mikor szakítás után pár évre rá összefutottunk, és felhozta h szexeljünk nemet mondtam, mert ahogy te is úgy én is undorodtam az extől, és az volt a fejemben h h tudtam vele járni?

2019. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindig azt mondtam a külső nálam nem játszik, ès emiatt bűntudatom is lett, mert ugyanolyan aranyos mint règen , csak a kinèzete változott nagyon meg. Feljött a fogyókúra tèma is, hogy le akar dobni egy pár kilót, de ezt nem igazán hiszem, csak nekem akart imponálni szerintem.
2019. jan. 4. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!