Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges hogy nem élvezi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakadu5 kérdése:

Az lehetséges hogy nem élvezi igazáz a szexet a barátnőm annak ellenére hogy 1 aktus közben 2x 3x is elélvez?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy 2x, 3x elélvez. Amúgy lehetséges, hogy teste orgazmust produkál, de egyébként annyira nem esik jól neki. (Volt már arra is példa, hogy vkinek erőszak közben lett orgazmusa.)
2019. jan. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nőként nem egyszer tapasztaltam már, hogy hiába volt orgazmusom (akár több is egy alkalommal), magát az egész aktust a hátam közepére kívántam. Szerintem lelki okok miatt, pölö nem éreztem harmóniát a pasival, nem voltam belé szerelmes, ilyesmi.

De hogy a te barátnőddel konkrétan mi a helyzet, az ebből nem derül ki. Lehet, hogy élvezi és semmi gond nincs. Inkább próbálj meg vele erről beszélni. Valószínűleg értékelni fogja.

2019. jan. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi a helyzet a barátnőddel, de nekem ilyesmi akkor volt, amikor fogamzásgátlót szedtem, és teljesen tönkrement minden odalent. Kívántam a szexet, de nem nedvesedtem és tágultam rendesen (elég szűk vagyok alapból is), így maga a szex állandóan fájt, de orgazmusom volt és akartam is (nem véletlenül engedtem a pasimnak)... De nem maradtak meg jó élményként ezek az együttlétek.
2019. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak azt mondja hogy volt orgazmusa, és azt mondta mondja hogy élvezi, közbe meg nem és megjátsza. A kapcsolatom elején nekem is volt ilyen. Nem számított semmi, csak hogy a pasim elégedett legyen.
2019. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet h csak megjatsza
2019. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!