Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, önkielégítéshez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, önkielégítéshez teljesen pucérra vetkőztök, vagy minden marad rajtatok, és csak benyúltok a bugyitokba? Vagy valahol a kettő között?

Figyelt kérdés
Esetleg helyzettől/hangulattól függ ?
2019. jan. 4. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem jó érzés ha közvetlen oda nyúlok így bugyin keresztül szoktam csinálni. (Nem kérek privátot) 22/L
2019. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell neki vetkőzni

De általában este csinálom,hálóing alá meg nem veszek bugyit

2019. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem kell, csak hogy kicsit jobban hasonlítson a szexhez. Nyilván elég csak a puncihoz érni, de ha teljesen pucér vagy, az még intimebbnek hat.
2019. jan. 4. 07:47
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem totál meztelenül csinálni. Úgy minden könnyen elérhető 😉

Köszi nem kell privát üzi!

32/N

2019. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En meztelenul szoktam masztizni
2019. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a párna a kedvencem a masztihoz, és olyankor mindig meztelenre vetkőzöm. Izgatóbb, nem zavar a ruha, és a mellbimbómat is könnyebben tudom izgatni.


Mikor "csak" kézzel masztizok, akkor általában nem vetkőzöm le. Bár ha van rajtam bugyi, azt levetem, mert zavar. Ha csak egy bő pizsamanadrágot vagy rövidnadrágot hordok, azt nem vetem le.

2019. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még a bugyimba se nyúlok be, mert idegesít, hogy az ujjamon érzem a bőrt/szőrt/nyálkát bármit, úgyhogy bugyin keresztül szoktam, teljesen felöltözve, abszolút fa arccal (kívülről nézve úgy tűnik, csak ülök a gép előtt és olvasok egy cikket).
2019. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bárhogy tudok, néha levetkőzöm néha nem. Függ, h mennyira van időm :D
2019. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alltalaban meztelenul szoktam, sokat vagyok meztelenul itthon napkozben is...
2019. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vetkozom le
2019. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!