Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam vissza a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam vissza a szexuális vágyamat?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt kezdődött az egész. A lányok úgy igazán sohasem érdekeltek de mára már teljesen közömbösek lettem számomra. Régen még megcsodáltam őket de ma már rájuk sem nézek. A szex gondolata sem vonz és az sem, hogy egy lánnyal együtt legyek. Nincsen vágyam a szexre. A női nem iránt teljes mértékben közömbös lettem. Ami szerintem 21 évesen nem normális.

2019. jan. 4. 09:04
 1/5 alonelyman ***** válasza:
Most erre itt mindenki ezt írna: lehet,hogy meleg vagy? Szerintem nem vagy meleg csak a sok sikertelenség illetve siker hiánya miatt nincs meg benned az a kötődés nők felé, pl. Aki sosem dohányzott aktívan az sem kívánja a cigit.
2019. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nyitottam feléjük mert éreztem azt, hogy csak sikertelenség lenne belőle.
2019. jan. 4. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Na megegy önismereti és onbizalmi nulla ninja aki itt keres onigazolast.

Kezdj el onfejleszteni. És önbecsülést szerezni.

2019. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőségre gondolok

Egy: vagy olyan beteges mértékig félsz a nőktől, hogy ez pszichésen kihat a libidódra, de ehhez tényleg nagyon betegesen kell félni tőlük

Kettő: aszexuális vagy, tehát a szex nem vonz semmilyen formában

2019. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reformáld meg az étrendedet, kérdező. Hagyd el az étolajokat, térj vissza az állati zsiradékokhoz. Az olajoktól nem ürül az epe, és nem tudja megtámogatni azt a sor emésztési, mentális, immunrendszeri és főleg hormonális folyamatot, amire hivatott lenne.

Ha teheted, kerüld el az élelmiszerboltokban kapható, ételnek csúfolt vackokat. Tele vannak szójával, ami szintén nem barátja, sőt nagy gyilkosa a férfierőnek.

Sportolj, járj a szabadba. Legalább egyszer izzadj meg naponta, utána vegyél váltófürdőt.

2019. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!