Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakivel szexkapcsolatom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel szexkapcsolatom volt, mondhatom rá később, hogy ő az exem?

Figyelt kérdés
Félévig volt szexkapcsolatom egy sráccal, ha megkérdezi a leendő barátom, mennyi kapcsolatom volt korábban, akkor őt illik belevenni az exek közé vagy hagyjam úgy se tudott rólunk szinte senki? Ti el szoktátok mondani később, hogy ezzel voltatok viszonyba, akár barátnőnek is (akinek akkor nem mikor tartott a dolog)?
2019. jan. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, legalább is nálam nem ha szexkapcsolatom volt vele akkor az nem volt a pasim , és én legalább is nem szoktam elmondani hogy épp kivel d..magam, a legjobb barátnőimnek elszoktam mondani vagy mert ők ajánlották.
2019. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondhatod
2019. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Senkinek sem tartozom elszámolással arról, hogy hány emberrel volt kapcsolatom. Akár ilyen, akár olyan.
2019. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolattól függ. Nem kell nyíltan kijelenteni, ha még az elején vagy, hogy "ő az exem volt" vagy hogy "volt egy szexpartnerem fél évig". Inkább meséld el, hogy volt egy viszonyod (ez a kifejezés tág értelmű) fél évig egy sráccal, de végül semmi komoly nem lett a dologból. Ha el akarod mondani, akkor ez így diszkrét és érthető. :)
2019. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A négyes tanácsa a kegkultúráltabb. Férfiként nem szeretek ilyenekről hallani, szóval ne hozd szóba, legegyszerűbb.
2019. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondasz amit akarsz, semmi jelentősége nincs neki.
2019. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!